Співпраця ICCO і The Holmes Group в PR-індустрії

Міжнародна асоціація консультантів в області зв'язків з громадськістю (International Communications Consultancy Organisation - ICCO) і міжнародна незалежна аналітична компанія в сфері громадських зв'язків The Holmes Group об'єднали зусилля в сфері PR

Співпраця ICCO і The Holmes Group в PR-індустрії

The Holmes Group і ICCO домовилися обмінюватися даними рейтингових досліджень, що дозволить отримати більш ґрунтовні результати при дослідженні розвитку зв'язків з громадськістю.

Так, на сьогоднішній день, ICCO World Report представляє собою погляд на тенденції PR-розвитку кожної конкретної країни як члена глобального співтовариства. Дані для цього звіту надаються національними економічними асоціаціями.

Holmes Report's Global Rankings, у свою чергу, є відомим світовим рейтингом, який надає регіональний огляд ринку і еволюції PR-послуг - всі ці дані отримують шляхом опитування керівників PR-агентств по всьому світу.

Як результат нового партнерства, в ICCO World Report буде додано більш цінний погляд на світові PR-тенденції та конкретні проблеми, з якими стикаються консалтингові компанії, а Holmes Report's Global Rankings отримає більш чітке уявлення про процеси в конкретних секторах і галузях практичної діяльності, а також про їх відмінності.

Крім цього, ICCO і The Holmes Group об'єдналися для проведення престижної галузевої нагороди SABRE-2011.

Церемонія нагородження Global SABRE-2011 буде інтегрована в саміт ICCO, який пройде 29-30 вересня 2011 року в Сінтрі, Португалія.

Престижна європейська нагорода за досягнення у галузі брендингу, репутаційного менеджменту та зв'язків з громадськістю Global SABRE, заснована The Holmes Group, існує вже 20 років в США і 8 років у регіоні EMEA (Європа, Близький Схід і Африка).

"ICCO і The Holmes Group мають спільну місію: підвищення престижу професії PR-фахівців у всьому світі, - прокоментував представник The Holmes Group Пол Холмс. - Один із способів це зробити - продемонструвати кращі роботи, зроблені фахівцями з різних країн, і наше розширення по всьому світу показало, що в розвинених країнах і країнах, що розвиваються, в кожному регіоні, проводиться велика робота. На нагородженні будуть представлені найкращі роботи".

Освіта.ua
17.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів