Роботодавці високо оцінили діяльність АССА

Згідно з даними незалежного дослідження, проведеного в 20 країнах, в ході якого було опитано 1300 роботодавців, "Асоціація дипломованих сертифікованих бухгалтерів" (АССА) була оцінена як лідер у своїй сфері

Роботодавці високо оцінили діяльність АССА

Дані дослідження показують, що АССА отримала широке визнання завдяки репутації, впливу та широкій мережі представництв по всьому світу, а також завдяки проведенню прогресивної політики у сфері сертифікації бухгалтерів.

АССА має 83 відділення і більше 70 партнерських угод з організаціями, що надають бухгалтерські послуги, а також з екзаменаційними та освітніми центрами.

На сьогоднішній день в "Асоціації дипломованих сертифікованих бухгалтерів" налічується 147 000 учасників, що на 5% більше в порівнянні з даними минулого року. В цей же час минулого року в організації навчалися 404 000 студентів. Зараз ця цифра зросла до 424 000 тисяч.

"Ці результати показують, яке значення надають професійні бухгалтери веденню бізнесу на глобальному рівні, - говорить Хелен Бранд, виконавчий директор АССА. - В умовах тривалої економічної нестабільності роль наших студентів на бізнес-арені значна. Особливо приємно те, що роботодавці наших студентів усвідомлюють внесок, який робить АССА в якості лідера послуг".

     

"АССА працювала навіть в умовах безпрецедентних досліджень ролі аудиторів у бізнесі. АССА - головний і впевнений голос у цих дебатах. Я вважаю, що це час великих можливостей для бухгалтерської професії, і ми маємо працювати наполегливіше, ніж будь-коли, щоб підтримати довіру до нас і показати, наскільки ми важливі для суспільства", - зазначила Хелен Бранд.

Незважаючи на труднощі, "Асоціація дипломованих сертифікованих бухгалтерів" робить все можливе, щоб розвивати партнерську мережу по всьому світу і модернізувати процес сертифікації людей, які прагнуть зробити успішну кар'єру в області бухгалтерського обліку, фінансів та менеджменту.

Так, у січні 2011 року Асоціація почала прийом на програму початкового рівня кваліфікації, а також переглянула процес кваліфікації у бік підвищеної уваги в області аудиту, ризиків і корпоративного управління.

"Узгодження нашої роботи з потребами роботодавців та розвиток наших основних послуг - основні складові нашої стратегії. І я дуже рада, що роботодавці бачать переваги у співпраці з АССА у нашій глобальній партнерській мережі. Це створює добрі передумови для нашого розвитку в 2011-2012 роках", - підбила підсумок Хелен Бранд.

Освіта.ua
12.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів