Результати тесту GMAT використовують більше 5000 бізнес-програм в усьому світі

Іспит GMAT досяг нового рубежу: кількість бізнес-програм, які використовують результати іспиту як один з критеріїв відбору аплікантів вперше перевищило 5000

Результати тесту GMAT використовують більше 5000 бізнес-програм в усьому світі

Такі дані надала організація Graduate Management Admission Council (GMAC), яка є адміністратором іспиту.

Всього п'ять років тому результати тесту використовувалися 3800 програмами. А це означає, що з 2006 року число програм, що визнають іспит GMAT, зросла на 31%. Такий показник, в основному, обумовлений зростаючою популярністю іспиту за межами США - в Азії і Європі.

"Різке збільшення кількості програм, які покладаються на GMAT як на важливий критерій відбору при вступі, є підтвердженням відмінних рис GMAT - достовірності та надійності, - сказав Дейв Уілсон, президент і головний виконавчий директор GMAC. - Ми зустрічаємо цю зростаючу потребу постійним розширенням нашої глобальної мережі центрів тестування, де кандидати можуть здати іспит GMAT майже в будь-який день".

Так як GMAT все частіше виявляється затребуваним, ряд престижних шкіл прагне співпрацювати з GMAC, щоб отримати доступ до маркетингових дослідницьких програм і програм професійного розвитку.

     

Багато з них прагнуть бути партнерами GMAC для просування власних брендів, стати частиною обраної групи шкіл, які борються за найвищі стандарти в навчанні менеджерів.

Членство в Graduate Management Admission Council стає свідченням того, яке велике значення бізнес-школи, партнери GMAC, приділяють якісній бізнес-освіті.

Нещодавно школами-партнерами GMAC стали кращі освітні установи світу, такі як Harvard Business School, Stanford Graduate School of Business, University of California (Berkeley), London Business School, Wharton School, Indian School of Business, INSEAD і Hong Kong University of Science and Technology.

У період з грудня 2010 року, з появою 17 нових партнерів кількість освітніх установ-членів GMAC досягла 200. Більше 75% нових членів перебувають за межами США, у тому числі п'ять - в Європі і шість - в Азії та Австралії.

Починаючи з 2006 року, Graduate Management Admission Council (GMAC) і Graduate Management Admission Test (GMAT) успішно і стабільно розвиваються.

Graduate Management Admission Council першим скористався системою онлайн тестування VUE (Virtual University Enterprises) і стандартизованим тестом American College Testing (АСТ) для оцінки знань абітурієнтів. Ця прихильність до поліпшення також позиціонує GMAT як лідера в політиці надійності та конфіденційності тесту.

Освіта.ua
04.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів