"Nikland" продовжує цикл програм розвитку лідерських якостей

19 квітня цього року відбувся черговий майстер-клас з циклу програм Nikland School of Leadership communication, присвячений основним моделям постановки та досягнення цілей

"Nikland" продовжує цикл програм розвитку лідерських якостей

Тема майстер-класу була складною, але актуальною для кожного учасника, адже наше життя стає динамічнішим і у величезному потоці подій і непередбачених ситуацій легко збитися з наміченого шляху.

Цього разу тренер майстер-класу Людмила Черненко розповіла, як правильно ставити перед собою цілі, на які питання необхідно знайти відповіді, щоб мета дійсно була метою самої людини (його особистою), а не нав'язаною ззовні.

На майстер-класі кожен учасник міг сам для себе прописати план дій для досягнення своїх цілей і спробувати визначити необхідні йому інструменти для реалізації своїх задумів.

"Відмінний майстер клас! Після нього думаю, що потрібно більше над собою працювати, адже стільки цілей так і не були досягнуті. І тільки тепер розумію, що неправильно ставила їх перед собою, адже одного "Хочу!" Замало, потрібен ще глибокий аналіз і грамотний план дій. Окремо дякую Людмилі, вона змушує думати!", - зазначила учасниця майстер-класу Гольченко Ольга.

Тема постановки та досягнення цілей дуже велика і вимагає посиленого опрацювання, тому в подальших програмах Nikland School of Leadership організатори планують повертатися до цих питань на спеціальних тренінгах.

Відеоматеріали про майстер-клас можна подивитися за посиланням http://www.nikland.com.ua/ru/media/video/899/.

Довідка про тренера: Черненко Людмила - сертифікований тренер NLP Міжнародної категорії, Associated Trainer NLP, MA NLP, коуч, тренер Української академії тренінгу, консультант. Автор більше 20 тренінгів особистісного росту і розвитку. Веде клуби та семінари з психології, тематичні та бізнес-тренінги, навчальні програми в різних містах України.

Освіта.ua
21.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів