У kmbs відбулась зустріч в рамках Клубу успішних жінок

20 квітня в kmbs відбулася нова зустріч Клубу успішних жінок за темою: "Криза закінчилась, а що далі?"

У kmbs відбулась зустріч в рамках Клубу успішних жінок

Тема не залишила байдужими жінок-управлінців, яких хвилює як персональний лідерський розвиток, так і розвиток їхнього бізнесу.

Модератором події виступив Михайло Винницький – професор, викладач kmbs та НаУКМА, ідеолог програми Presidents' MBA kmbs.

Разом з успішними представницями українського бізнесу він обговорював актуальні й неоднозначні питання. Зокрема, він зосередив увагу присутніх на тому, що таке криза - ринкова корекція, початок занепаду західної цивілізації чи перехід в нову фазу розвитку.

Окрім того, Михайло Винницький висвітлив питання, чому не всі бізнеси постраждали від кризи, а навпаки їхні продажі зросли на 5%, і в чому сутьність їхнього успіху.

Модератор також говорив про парадигму нової фази: репутаційний капітал, який накопичується через мережі; поняття "вузлова особа" в мережі, яка має високий рівень репутаційного капіталу та інвестує його у власний персональний бренд. Михайло Винницький визначив виміри персонального бренду та емоційну складову успіху в новій «післякризовій» фазі розвитку.

Освіта.ua
21.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів