Черговий модуль "медичної" програми МВА в Міжнародному інституті менеджменту

У бізнес-школі МІМ-Київ пройшов черговий модуль програми МВА "Сучасний менеджмент в охороні здоров’я", що включав як лекції викладачів та запрошених спікерів, так і спеціалізований медичний семінар, проведений представником Світового банку

Черговий модуль "медичної" програми МВА в Міжнародному інституті менеджменту

Запрошений спікер Юрій Шагута, власник сімейного бізнесу із консалтингу у медичній сфері, кандидат медичних наук, володар польського диплому МВА у медицині, зупинився у своїй лекції на деталях стратегічного управління, зокрема стратегічного планування, описавши специфіку реалізації бізнес-проекту у медичній сфері на прикладі побудови та запуску у Луцьку офтальмологічної клініки.

Особливо важливо те, що Юрій Шагута на практичному матеріалі виділив ті основні управлінські аспекти, які стають запорукою успішної реалізації проекту. У тому числі він окремо наголосив на специфіці побудови відносин топ-менеджменту та власника бізнесу.

Як свідчить багаторічний управлінський досвід слухачів та випускників МІМ-Київ та світова практика, ці відносини є одним із ключових чинників стабільного розвитку бізнесу.

Так, зокрема Юрій Шагута радить від самого початку реалізації бізнес-проекту здійснити кілька кроків у відносинах із власником: "Слід узгодити систему преміювання та депреміювання топ-менеджерів, постійно протистояти надмірній економії на певних статтях видатків, працювати над зменшенням затримок із фінансуванням, забезпечити аудит від власника від самого початку проекту".

Лекції Юрія Шагути, який має широкий і різноманітний досвід роботи в управлінні медичною сферою, викликали жвавий інтерес слухачів програми. Участь успішних практиків у навчальному процесі завжди була для МІМ-Київ наріжним каменем бізнес-освіти, тож співпраця із Юрієм Шагутою триватиме й надалі.

Окрім того, запрошений експерт з економічних питань Світового банку Пауло Карло Беллі окреслив для слухачів МІМ-Київ бачення Світового банку щодо реформ системи охорони здоров’я в Україні, окремо наголосивши на можливостях співпраці із міжнародними структурами.

Слід зазначити, що медичні семінари – спеціальна складова програми МВА "Сучасний менеджмент в охороні здоров’я", яка дає змогу медикам-управлінцям повномасштабно і цілісно уявити собі проблематику галузі й побачити нові можливості розвитку як медичного бізнесу, так і сфери охорони здоров’я в цілому.

Тож після чергового модулю слухачі "медичної" програми МВА МІМ-Київ отримали масив інформації до роздумів та практичних знань, які допоможуть їм не лише вибудовувати власні ефективні бізнеси, але й гармонізувати їх із цілями та завданнями усієї системи охорони здоров’я України.

Освіта.ua
21.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів