У МІМ-Київ відбувся майстер-клас Людмили Білоконь

5 квітня 2011 року у бізнес-школі МІМ-Київ Людмила Білоконь провела черговий HR-воркшоп за темою "Природа та причини конфліктів в організаціях та міжособових стосунках"

У МІМ-Київ відбувся майстер-клас Людмили Білоконь

Учасниками воркшопу стали випускники та слухачі МІМ-Київ, зацікавлені в кар'єрному зростанні і розвитку, в тому числі - власники, керівники компаній і підрозділів, які прагнуть удосконалювати свої навички найму та управління співробітниками.

Тема внутрішніх корпоративних конфліктів набрала особливої актуальності, особливо у світлі дослідження британського Інституту Персоналу та Розвитку (The Chartered Institute of Personnel and Development, UK) про вплив конфліктів на ефективність організації.

З даними дослідження, а також з відомостями про вплив конфліктів на діяльність компаній СНД-простору і познайомила слухачів спікер воркшопу Людмила Білоконь. "HR-менеджер витрачає на нейтралізацію конфлікту в компанії в середньому 8 годин на тиждень, керівник – 4 години", - зазначила Л. Білоконь.

За її словами, більшість конфліктних ситуацій можна вирішити, якщо розпізнати протистояння на ранніх стадіях. Для цього варто пам’ятати про різні типи людей, які різняться за природою сприйняття інформації та реакцій на неї.

"Через невміння розуміти опонента і говорити з ним його мовою люди в усьому світі розлучаються, звільняються з роботи і вдаються до фатальних кроків. Для уникнення таких непростих ситуацій варто лише усвідомити, що ми - різні, а окремих випадків зіткнення інтересів уникнути просто неможливо", - зазначила вона.

Протягом воркшопу спікер також познайомила гостей із теорією особистісних мотиваційних цінностей та сильних сторін поведінки. На прикладі моделі «трикутника цінностей» вона розповіла про те, наскільки різними можуть бути системи цінностей особистості і яким чином адаптувати своє спілкування з оточуючими для одержання кращого результату.

Довідка про спікера:
Людмила Білоконь – директор компанії KPD, тренер, коуч, представник SDI в кранах СНД. Має 15-річний досвід в управлінні людськими ресурсами, сфері тренінгів та розвитку персоналу в Україні та СНД, а також 3 роки досвіду навчання та розвитку управлінських команд в компаніях України та Росії. Взагалі Л. Білоконь провела понад 90 коуч-сесій з менеджерами компаній.

Освіта.ua
17.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів