У МІМ-Київ розпочато чергову програму PMD "Міні-МВА"

Успішний весняний набір на середньострокові програми розвитку управлінського персоналу (PMD) МІМ-Київ завершився відкриттям 8 квітня 2011 року чергової програми PMD "Міні-МВА"

У МІМ-Київ розпочато чергову програму PMD "Міні-МВА"

"Ви всі – управлінці зі стажем, – відзначила президент МІМ-Київ Ірина Тихомирова, звертаючись до групи. – Ви вже накопичили значний досвід і маєте намір і бажання ним поділитися. Тож ми гадаємо, що ваше навчання один від одного буде не менш успішним, ніж ваше спілкування з нашими кваліфікованими викладачами-практиками".

Власне, саме управлінський досвід і пов’язані із ним потреби і є фундаментом рішення переважної більшості нових слухачів прийти на навчання до МІМ-Київ.

Власники, директори та регіональні менеджери бізнесів, керівники департаментів та операційні менеджери, що навчатимуться на цій програмі, хочуть здобути нові знання, брак яких щодня відчувається у динамічному сучасному світі.

Слухачі прагнуть узагальнити й структурувати накопичений інтуїтивний досвід, щоб надалі досягати більших результатів, фахово оперуючи визнаними у світі ефективними моделями управління бізнесом, говорити однією мовою з усіма учасниками ділових відносин.

Зрештою, будь-який управлінець сьогодні визнає, що мало бути висококласним фахівцем у своїй справі, якщо твоїм основним завданням стає управління людьми й компанією.

"Я технар за освітою, однак зараз я менеджер, і мене не питають, образно кажучи, як забити цвях. Я маю знати відповідь на запитання, де знайти людей, які заб’ють цей цвях", – пояснює свій вибір Антон Марчук, слухач програми, технічний директор ТОВ "Ланет Нетворк".

МІМ-Київ уже давно здобув і щоразу підтверджує свою репутацію бізнес-школи, яка дає якісну управлінську освіту, про що свідчить бажання випускників навчати у МІМ-Київ своїх колег і підлеглих для створення в компанії критичної маси ефективних менеджерів.

Освіта.ua
13.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів