Принципи лідерства Махатми Ганді ефективні і для бізнесу

Чи можуть у бізнесі моральні принципи домінувати над прагматичними інтересами? Махатма Ганді довів на практиці, що політична боротьба, яка базується на засадах чесності та самопожертви, в принципі, можлива

Принципи лідерства Махатми Ганді ефективні і для бізнесу

У Школі бізнесу КІБІТ впевнені, що таким самим способом можна будувати бізнес. Тих, хто хоче застосувати принципи лідерства Махатми Ганді до свого бізнесу і своєї кар'єри, надихнутися прикладом цієї великої людини, Школа бізнесу КІБІТ запрошує на перегляд біографічного фільму "Ганді".

Кінострічкою "Ганді" Школа бізнесу КІБІТ починає серію переглядів фільмів, які покликані навчати і надихати, а також які пропонують замислитися про шляхи підвищення конкурентоспроможності бізнесу, кар'єрного росту, про гармонізацію ділової та особистої сфер життя.

Після перегляду фільму під керівництвом керівника програми Mini-МВА "Стратегічне управління" Валеріана Макацарія пройде дискусія на тему: "Чому найвідоміші керівники зі списку "Fortune 500" поставили Махатму Ганді на друге місце як одного з найкращих лідерів всіх часів і народів, що мав найбільший вплив на облаштування сучасної світобудови?".

Перегляд фільму та дискусія відбудуться 16 квітня 2011 року в приміщенні Школи бізнесу КІБІТ за адресою: м. Київ, бульв. Шевченка 4, офіс 513. Початок перегляду о 10.30.

Для реєстрації звертайтеся до Вікторії Добровольської за тел. (044) 279-75-80, (044) 331-61-90, e-mail: info@kibit.com.ua.

Освіта.ua
12.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів