У МІМ-Київ відкрилася чергова програма PMD "Управління фінансами"

Фінансові директори компаній, керівники фінансових департаментів та фінансові аналітики розпочали навчання на програмі, що спрямована на вдосконалення фінансових компетенцій

У МІМ-Київ відкрилася чергова програма PMD "Управління фінансами"

Фінансист як управлінець – основний акцент програми. "Ми живемо в експоненціальний – швидкозмінний – час. Інформація, вміщена в тижневій підбірці New York Times, більша за обсягом, ніж інформація, яку отримувала людина за все життя у 18 столітті. У 2049 році буде створений комп’ютер, чиї можливості перевищать можливості мозку всього людства. Таких прикладів можна наводити безліч, але головне інше – як приймати управлінські рішення за таких умов, – наголосила Ірина Тихомирова, президент МІМ-Київ. - На цій програмі ви, безперечно, говоритимете про найрізноманітніші аспекти фінансів".

За словами Тихомирової, викладачі МІМ-Київ мають безпосереднє відношення до формування "правил гри" для українських фінансистів – програму викладатимуть один із засновників українського фондового ринку д.е.н. Макс Гольцберг, один із розробників Національних правил та стандартів бухгалтерського обліку д.е.н. Сергій Голов, а також один із розробників Податкового кодексу д.е.н. Ірина Педь.

Найбільше уваги приділять саме управлінському контексту фінансів, оскільки всі управлінські рішення в компанії так чи інакше мають фінансову складову.

Вітаючи слухачів оновленої програми PMD "Управління фінансами" (вперше в новому форматі вона була запропонована ринкові восени 2010 року), директор програми Ірина Педь зазначила, що сподівається на плідну й цікаву співпрацю нових слухачів програми із МІМ-Київ не лише під час навчання, але й після нього, – адже МІМ-Київ об’єднує навколо себе потужну спільноту випускників.

Освіта.ua
12.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів