У МІМ-Київ відкрито другу програму DBA

1 квітня 2011 року у МІМ-Київ відкрилася програма DBA (Doctor of Business Administration), навчання на якій дасть змогу лідерам українського бізнесу здобути найвищий визнаний у світі ступінь еліти бізнесу – доктор бізнес-адміністрування

У МІМ-Київ відкрито другу програму DBA

Така програма відкривається у МІМ-Київ вже вдруге. Відкриття цьогорічної програми традиційно пройшло за участю одного з найуспішніших українських бізнесменів та знаних державних діячів, члена Наглядової ради МІМ-Київ Віталія Гайдука.

Під час відкриття програми він наголосив на особливій важливості програми DBA, яка фактично формує нове покоління бізнесменів, на необхідності систематизації та глибинного аналізу вітчизняного бізнес-досвіду у глобальному контексті, на що й спрямовуються дисертаційні дослідження слухачів.

Перший модуль другої програми DBA МІМ-Київ присвячений питанням управління змінами (Leading Change).

На думку викладача цього курсу професора Крістофера Корді, який також є викладачем кількох швейцарських бізнес-шкіл, управління змінами – це формування майбутнього, яке щойно почало зароджуватися.

Дводенний курс професора Корді присвячений висвітленню таких питань: як зрозуміти («схопити») майбутнє, яке тільки зароджується; що є зміни, які їх фундаментальні засади; які існують перешкоди та бар’єри для змін; що є лідерство на відміну від управлінських компетенцій; якими є інструменти управління змінами, лідирування у змінах (leading change).

Слухачі програми DBA мають змогу не лише ознайомитися із квінтесенцією теорії та практики із цих питань, але й попрацювати над кейсом, розглянувши реальний проект змін.

Цьогорічна група DBA МІМ-Київ – справжній репрезентативний зріз еліти українського бізнесу: слухачі (а всі вони свого часу студіювали програму МВА у МІМ-Київ) представляють всі регіони України, очолюють успішні бізнеси у найрізноманітніших галузях – ІТ, ПЕК, аграрному, банківському секторі, харчовій промисловості, будівництві тощо.

Після завершення етапу AMIS (Advanced Management International Studies) група приступить до підготовки дисертаційних досліджень під керівництвом визнаних міжнародних експертів, які свого часу отримували докторські ступені у найпотужніших університетах світу – у Чикаго, Гарварді, Стенфорді тощо.

Слід зазначити, що слухачі минулорічної програми вже завершили навчання за першим етапом (AMIS) і розпочали підготовку дисертаційних проектів на здобуття ступня DBA.

Спектр проблем, які збираються досліджувати слухачі DBA, вражає своєю всеохопністю – у дисертаціях на здобуття ступеня доктора бізнес-адміністрування висвітлюватимуться питання оцінювання бренду та вартості бізнесу, логістики, прийняття інвестиційних рішень в умовах невизначеності, лідерства у сервісно орієнтованому бізнесі, корпоративної соціальної відповідальності у фармсекторі та багато інших.

Ці дослідження, а також ті, які за рік розпочнуть готувати слухачі щойно відкритої програми DBA, можуть стати першим настільки ґрунтовним дослідженням досвіду і формуванням ідей та перспектив українського бізнесу.

За додатковою інформацією щодо другої програми DBA звертайтеся до бізнес-школи МІМ-Київ за тел. (044) 585-02-65.

Освіта.ua
04.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів