HR-кафе в МІМ-Київ увійшло до ТОП-5 найпопулярніших заходів HR-середовища

27 січня 2011 відбулася традиційна зустріч професіоналів в HR-кафе, організованому бізнес-школою «МІМ-Київ»

HR-кафе в МІМ-Київ увійшло до ТОП-5 найпопулярніших заходів HR-середовища

Вперше в новому році фахівці з управління персоналом зібралися, аби отримати ідеї для розвитку себе і бізнесу, а також зав'язати нові знайомства.

Подія почалася з підведення підсумкової риски - за результатами минулорічного дослідження компанії «Амплуа» та порталу Trainings.ua, МІМівське HR-кафе увійшло до ТОП-5 найбільш відвідуваних та популярних заходів HR-середовища. Після "урочистої частини" учасники зустрічі перейшли до практичних запитань: обговорення на тему ресурсного стану та шляхів його досягнення відкрив Андрій Злотников, начальник відділу персоналу Концерну "НІКО" у тандемі з Юлією Клименко, менеджером з навчання та розвитку компанії Wrigley Ukraine.

Крім того, обговорення у групах підтримував та стимулював ідеолог та постійний модератор події Сергій Теплов, професор бізнес-школи МІМ-Київ та керуючий партнер консалтингової компанії "NSBC".

Під час активної дискусії - як зі спікерами, так і з колегами за столами, - гості шукали і знаходили засоби розкриття власних внутрішніх резервів, працювали з персональними "рамками", обговорювали методи досягнення максимальної ефективності. Таким чином, традиційне занурення в МІМівське "середовище розвитку" - відбулося.

Довідка про спікерів:
Андрій Злотников - начальник відділу персоналу Концерну "НІКО";
Юлія Клименко - менеджер з навчання та розвитку компанії Wrigley Ukraine;
Сергій Теплов - професор МІМ-Київ, директор програми "Управління персоналом та організаційний розвиток", партнер консалтингової компанії "NSBC", доктор фіз-мат. наук;

Довідка про захід:
HR-кафе - зустріч фахівців сфери управління персоналом, що відбувається під девізом "професійне спілкування у теплій компанії". Неформальний настрій заходу поєднується з активним обміном практичним досвідом.

Освіта.ua
03.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів