МІБ проведе дослідження ринку праці України і Європи

Міжнародний інститут бізнесу запрошує взяти участь у міжнародному проекті з дослідження ринку праці України і Європи

МІБ проведе дослідження ринку праці України і Європи

Однією з основних цілей проведення дослідження є розрахунок індексу довіри до рекрутменту (Recruitment Confidence Index, RCI). Цей індекс розраховується кожні шість місяців і відображає актуальні тенденції на ринку праці країни.

У 2011 році разом з Болгарією, Кіпром та Бельгією партнером міжнародного проекту з дослідження індексу RCI вперше стає Україна, а виконувати дослідження буде Міжнародний інститут бізнесу.

Результати досліджень за методологією RCI ілюструють існуючу динаміку на ринку праці в різних галузях економіки країни і надають цінну інформацію про майбутні тенденції на цьому ринку.
У свою чергу, проведення досліджень ринку праці власними силами компанії є складним і витратним процесом.

Сьогодні українському бізнесу надається унікальна можливість використовувати актуальні статистичні дані, отримані після проведення міжнародного дослідження за методологією RCI.
Для збору необхідних і достовірних відомостей, Міжнародний інститут бізнесу звертається з проханням заповнити анкету-запитальник. Ваша анкета буде вважатися конфіденційною, отримані дані будуть опубліковані без вказівки імен людей або організацій.

Звіт про результати дослідження в рамках міжнародного проекту RCI буде опубліковано у вітчизняних ЗМІ та на офіційному сайті Міжнародного інституту бізнесу.

Участь у проекті гарантує компаніям можливість одними з перших отримати фінальний звіт про результати дослідження та використовувати його у своїх інтересах.

Освіта.ua
02.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів