Студентка програми mini-МВА в ШБ КІБІТ виводить на ринок соціальний продукт

25 січня відбувся захист консалтингових проектів слухачів програм mini-МВА "Стратегічне управління" та "Директор з персоналу" Школи бізнесу КІБІТ

Студентка програми mini-МВА в ШБ КІБІТ виводить на ринок соціальний продукт

Проекти мають практичну спрямованість, впроваджуються на підприємствах і вже принесли відчутні економічні результати.

Члени комісії високо оцінили роботи всіх випускників, особливо відзначивши проект Єви Кравченко "Обгрунтування проекту виведення на ринок нового соціального продукту" - це перша робота в стінах школи, яка має настільки виражену соціальну спрямованість.

Мова йшла про створення настільної гри "Геніальну дитину виховати просто! Тільки треба знати як!". Мета гри - навчити майбутніх батьків використовувати опосередковані методи впливу на формування дитиною позитивного сценарію життя, екологічним способам передачі ефективних моделей поведінки людини в соціумі.

Єва Кравченко провела моніторинг успішності виведення продукту на вітчизняний ринок і зараз залучає кошти для реалізації ідеї.

Нагадаємо, що в грудні 2010 року Школа бізнесу КІБІТ прийняла рішення приєднатися до Глобального договору ООН. Цей документ є ініціативою, спрямованою на сприяння соціальній відповідальності бізнесу та підтримку вирішення підприємницькими колами проблем глобалізації та створення більш стабільної та всеохоплюючої економіки.

Освіта.ua
01.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів