Призи за ідеї, що перевернуть світ бізнес-освіти

GMAC оголосив перших лауреатів свого конкурсу з впровадження інновацій в бізнес-освіті

Призи за ідеї, що перевернуть світ бізнес-освіти

15 переможців були відібрані з числа 650 учасників і змагання зараз увійшло в другу фазу - втілення цих ідей у життя.

Будь-який професор, студент чи менеджер може висловити пропозицію, як втілити ідеї переможців у життя. "Цікавість цього змагання в тому, що воно доступне кожному, - каже Дейв Вілсон, президент GMAC. – Ці ідеї мають реальний потенціал, щоб змінити управління освітою на роки і навіть десятиліття. В кінці-кінців, якась з цих ідей може змінити формат, у якому наші внуки будуть вивчати менеджмент".

Перший приз $50 000 виграла Еліс Стюарт з Університету Північної Кароліни, яка запропонувала спосіб, як змінити систему наукових ступенів, використовуючи систему балів, які можна накопичувати.

Серед інших переможних пропозицій створення мережі GMAC для підприємців-власників дипломів MBA, навчання менеджменту за допомогою використання методів вирішення проблем з інших дисциплін, таких як математика, та вимога до кожного студента бізнес-школи написати детальний бізнес-план, щоб вдосконалити щось у бізнесі чи у світі.

Пропозиції щодо впровадження усіх цих ідей у життя приймаються до жовтня цього року. Детальніше на сайті GMAC www.gmac.com/i2iproposal.

Освіта.ua
31.01.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів