МІМ-Київ: Українські управлінці потребують стратегічного мислення

У «Міжнародному інституті менеджменту (МІМ-Київ)» завершується набір на програми МВА та SЕ МВА, навчання на яких розпочнеться наприкінці січня – на початку лютого 2011 року

МІМ-Київ: Українські управлінці потребують стратегічного мислення

Згідно із дослідженнями громадської думки, – тобто думки, висловлюваної аплікантами на програми, – українські управлінці сьогодні найбільше потребують системного бачення, стратегічного мислення та компетенцій, пов’язаних із розробкою стратегій розвитку бізнесу, знань у суміжних галузях (порівняно із базовою освітою та основною сферою діяльності апліканта), стимулів та важелів розвитку кар’єри та навичок ефективної презентації себе всередині компанії.

Власне, такий стратегічний комплексний підхід до «виховання» ефективних управлінців найвищих рівнів завжди був покладений в основу навчання у МІМ-Київ.

Бізнес – єдине ціле, а не лише набір функцій, і існує він у складному турбулентному середовищі, для управління в якому лідер повинен бути не просто висококласним фахівцем, але й багатогранною особистістю. В інституті переконані, що навчання у МІМ-Київ чимало допомагає формуванню такої особистості.

Не залишаться поза увагою і характеристики глобального бізнес-середовища та найактуальніші тренди розвитку бізнесу не лише в Україні, але й у світі, усвідомлення тих внутрішніх та зовнішніх сил, що рухають бізнес.

Крім базових програм МВА та SЕ МВА, навесні 2011 року МІМ-Київ провадитиме набір на програми розвитку управлінського персоналу PMD «Міні-МВА», «Маркетинг» та «Управління фінансами».

Зрозуміло, що в нових фінансових умовах, зумовлених ухваленням нового податкового кодексу, українські фінансисти потребують удосконалення своїх компетенцій.

Освіта.ua
22.01.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів