У Дніпропетровську відкриють бізнес-школу міжнародного рівня

У жовтні 2011 року Національний гірничий університет у Дніпропетровську відчинить двері для слухачів класичної американської програми МВА (Master of Business Administration)

У Дніпропетровську відкриють бізнес-школу міжнародного рівня

Презентація програми вже відбулася в НГУ у червні минулого року. У заході взяв участь керівник МВА-програми Університету Франкліна (Сполучені Штати Америки) Дуглас Росс. Тоді ж український та американський університети домовилися про відкриття першої на півдні України американської програми Master of Business Administration.

Дуглас Росс розповів, що програма МВА складається з 10 дисциплін. Восени заняття проводитимуть 5-7 провідних викладачів Університету Франкліна і ще кілька з НГУ.

Навчання триватиме приблизно 16 місяців. Однак для вивчення класичної програми слід мати вже певний досвід у веденні бізнесу, бути менеджером чи топ-менеджером великого підприємства.

Слухачі МВА-програми матимуть доступ до всіх інформаційних ресурсів Університету Франкліна. Програма МВА НГУ – Університету Франкліна буде забезпечена всім необхідним матеріалом на рівні міжнародних стандартів та критеріїв акредитації даної програми в США.

Графік навчального процесу передбачає заняття у вихідні дні та ввечорі, а також визначатиметься потребами слухачів. Всі заняття проводитимуться англійською мовою. По завершенні навчання слухачам видаватиметься диплом Master of Business Administration Університету Франкліна.

Освіта.ua
22.01.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів