HR-кафе в МІМ-Київ: Про китайських імператорів, ієзуїтів та оцінку персоналу

Сезон актуальних питань і вичерпних відповідей для менеджерів з персоналу та HR-директорів відкрився у бізнес-школі МІМ-Київ

HR-кафе в МІМ-Київ: Про китайських імператорів, ієзуїтів та оцінку персоналу

4 листопада 2010 року в Адам Сміт Кафе у МІМі зібралися фахівці з управління людськими ресурсами – аби під чуйним керівництвом ініціатора та модератора зустрічі Сергія Теплова поділитися практичним досвідом та поставити свої "незручні" запитання.

Як підштовхнути неефективного працівника до звільнення? Чому власник компанії не може сформулювати стратегічних цілей? Як прискорити процес затвердження кандидатів на посади?

Ці та інші запитання від присутніх HR-ів увійшли до своєрідного "пулу", що буде використаний протягом кількох професійних зустрічей бізнес-сезону осінь/зима 2010/2011 рр.

А для першої зустрічі організатори обрали наповнену "підводними каменями"- запитаннями тему: "Управління ефективністю діяльності персоналу". Висвітлювала тему моделей управління ефективністю діяльності Наталія Сушко, HR із 10-літнім досвідом роботи у сфері та постійним доступом до кращих міжнародних практик з HRM.

Почавши свою розповідь з історичного екскурсу (виявляється, системи оцінки ефективності діяльності людського ресурсу існували ще за часів китайських імператорських династій і розвивалися у пору середньовічних орденів), Наталія продовжила її прикладами різних моделей управління ефективністю діяльності та продемонструвала переваги та недоліки кожної з них.

В результаті учасники зустрічі дійшли висновку: вибір системи управління ефективністю діяльності персоналу залежить не лише від стратегічних цілей власника і типу організаційної культури в компанії. На процес побудови такої системи впливає і вміння HR-а з одного боку, налагоджувати внутрішні комунікації, а з іншого – з’ясовувати справжні цілі та прагнення керівника, зазирати разом із ним у майбутнє і "приземлювати" його до сьогоднішніх реалій. Адже, як підсумував обговорення Сергій Теплов, - "Ознака високого професіоналізму HR-а – талант говорити із власником бізнесу однією мовою".

Довідка про спікерів:

Ідеолог та модератор дискусії: професор МІМ-Київ, директор програми "Управління персоналом та організаційний розвиток", партнер консалтингової компанії "NSBC", доктор фіз-мат. наук Сергій Теплов.

Спікер: Керуючий партнер компанії HR Technologies Наталія Сушко. Працює в HR консалтингу близько 10 років. Сьогодні вона є ексклюзивним представником міжнародної компанії A&DC. Випускниця МВА програми МІМ-Київ 2000 року.

Освіта.ua
05.11.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів