Презентація навчальних програм МВА в МІБ

Провідні викладачі бізнес-школи презентують свої навчальні курси та розкажуть про відмінності програм

Презентація навчальних програм МВА в МІБ

МІБ починає бізнес-сезон з презентації програм МВА – заходу, на якому ви отримаєте повну інформацію про навчання в закладі. Провідні викладачі бізнес-школи презентують свої навчальні курси, що входять до складу програм МВА, та розкажуть про відмінності наповнення в залежності від програми. Про практичну цінність та результати від навчання в МІБ ви дізнаєтесь від гостя заходу – випускника програми МВА. Окрім того, ви зможете отримати індивідуальну консультацію щодо вибору програми саме для вас.

Презентація буде цікавою власникам та топ-менеджерам крупних компаній, підприємцям з сегменту малого та середнього бізнесу, керівникам різного рівня.

Регламент
  • 10:30 - 11:00 - Реєстрація учасників, ранкова кава.
  • 11:00 - 11:10 - Презентація програм Executive MBA, International МВА, General MBA в карусельному форматі, Ukrainian МВА, MBA in Public Sector. Вікторія Алексеєнко – менеджер відділу по роботі з клієнтами в МІБ.
  • 11:10 - 11:50 – Основні відмінності програм МВА. Алевтина Кудінова – академічний директор МІБ.
  • 11:50 - 12:30 - Блок операційних дисциплін на програмах МВА. Людмила Батенко - викладач на програмах МВА в МІБ.
  • 12:30 – 13:00 – Кава-брейк, неформальне спілкування.
  • 13:00 - 13:30 – Як МВА змінює особистість і бізнес. Борис Белянський - випускник програми Executive MBA в МІБ.
  • 13:30 - 14:10 – Курс маркетингу на програмах МВА. Наталія Писаренко - викладач на програмах МВА в МІБ.
  • 14.10 - 14:30 – Індивідуальні консультації щодо вступу на програми МВА.
Інформація про спікерів

Вікторія Алексеєнко – менеджер по роботі з клієнтами МІБ (експерт з питань вступу на програми, допомагає з підбором ефективної програми навчання та з проходженням аплікаційного процесу).

Алевтина Кудінова - академічний директор МІБ, д.е.н., бізнес-консультант. Консалтинг організацій: Українська спілка промисловців і підприємців, дочірнє підприємство «Газ-тепло» НАК «Нафтогаз України», Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, науково-дослідний економічний інститут Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, НДІ Міністерства соціальної політики України і Національної академії наук України. Більше 80 наукових публікацій.

Людмила Батенко - викладач на програмах МВА в МІБ, PhD, професор, сертифікований менеджер по управлінню якістю Німецької і Європейської асоціації якості, сертифікований тренер німецької організації REFA, практикуючий експерт в області управління виробництвом і управління проектами з досвідом роботи більше 30 років. Людмила реалізувала і провела корпоративні програми і консалтингові проекти в Україні, Росії, Білорусії, Німеччині (зокрема, для компаній «Запорізький трансформаторний завод», «Полтавський ГЗК», «Интерпайп», «Нова пошта», «Електролюкс», «Comfy», «Єва», «АТБ», «Екомаркет», «Фармак», «Оболонь», «Леоні», «Ядзакі», «Jokey Plastic» та ін.). Має диплом Європейського фонду розвитку менеджменту. Автор численних публікацій по операційному і проектному менеджменту, у т. ч. підручників «Управління проектами», «Операційний менеджмент».

Наталія Писаренко – професор МІБ, PhD, керуючий партнер групи консалтингових компаній. Наталія має більше ніж 20-річний досвід реалізації дослідницьких і консалтингових проектів з реорганізації бізнесу, управління маркетинговою діяльністю, стратегічного маркетингу, бренд-менеджменту, digital-маркетингу. Автор більше 80 публікацій у виданнях України, Росії, Білорусі та 3 книг з питань маркетингу та організації бізнесу.

Борис Белянський - генеральний директор (CEO) компанії MTI, одного з лідерів українського IT- ринку. Очолює цей бізнес 13 років. Випускник програми Executive MBA - 2007 в МІБ. Має досвід в області управління складними бізнес-процесами, створенні нових бізнес-проектів, ефективного управління людськими ресурсами.

Захід відбудеться 7 вересня 2019 року (субота) об 11:00 за адресою: м. Київ, Брест-Литовське шосе, 8а, бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу»

Завітайте на презентацію програм МВА в бізнес-школу «Міжнародний інститут бізнесу»!

Контактна особа: (044) 585-00-33, (067) 679-57-83 Вікторія Алексеєнко.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Освіта.ua
09.08.2019