Презентація програм МВА в інституті бізнесу
PR

Відвідайте конструктивний діалог під час презентації програм МВА в МІБ 8 грудня 2018 року

Презентація програм МВА в інституті бізнесу

Коли рішення піти вчитися на МВА вже прийняте, постає питання вибору бізнес-школи, програми та країни, де саме навчатися. У голові виникають різні думки: чим одна бізнес-школа краще за іншу або як я буду поєднувати навчання та роботу/бізнес, або де краще навчатись: в Україні чи за кордоном… І таких питань багато.

Тому не витрачайте час на роздуми та приходьте на конструктивний діалог 8 грудня на презентацію програм МВА в МІБ. Під час заходу ви дізнаєтесь відповіді на більшість ваших запитань та отримаєте індивідуальну консультацію від фахівців щодо підбору програми навчання саме для вас.

Для участі в презентації запрошений випускник інституту, що розвиває власний бізнес. Він поділитися своєю історією успіху, у якій навчання в МІБ зіграло чималу роль.

Зустріч стане корисною для власників малого і середнього бізнесу, топ-менеджерів, керівників різного рівня.

Регламент

  • 10:30 - 11:00 - Реєстрація учасників, ранкова кава.
  • 11:00 - 11:10 - Презентація програм Executive MBA, International МВА, General MBA в карусельному форматі, Ukrainian МВА. Олександра Барабаш – керівник відділу по роботі з клієнтами в МИБ.
  • 11:10 - 11:50 – Основні відмінності програм МВА. Алевтина Кудінова – академічний директор МІБ.
  • 11:50 - 12:45 – Блок операційних дисциплін на програмах МВА. Людмила Батенко - викладач на програмах МВА в МІБ.
  • 12:45 - 13:30 - Курси soft skills на програмах МВА. Олена Рижкова - викладач на програмах МВА в МІБ.
  • 13:30 - 14:00 – Кава-брейк, неформальне спілкування.
  • 14:00 - 14:45 - Як МВА змінює особистість і бізнес. Роман Романчук - випускник програми Executive MBA в МІБ.
  • 14:45 - 15:15 – Індивідуальні консультації щодо вступу на програми МВА.

Інформація про спікерів

Олександра Барабаш – керівник відділу по роботі з клієнтами в МІБ.

Алевтина Кудінова - академічний директор МІБ, д. е. н., доцент кафедри політичної економіки КНЕУ, бізнес-консультант. Консалтинг організацій: Українська спілка промисловців і підприємців, дочірнє підприємство «Газ-тепло» НАК «Нафтогаз України», Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, науково-дослідний економічний інститут Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, НДІ Міністерства соціальної політики України і Національної академії наук України. Більше наукових 60 публікацій.

Людмила Батенко – викладач на програмах МВА в МІБ, PhD, професор, сертифікований менеджер по управлінню якістю Німецької і Європейської асоціації якості, сертифікований тренер німецької організації REFA, практикуючий експерт в області управління виробництвом і управління проектами з досвідом роботи більше 30 років.

Людмила реалізувала і провела корпоративні програми і консалтингові проекти в Україні, Росії, Білорусії, Німеччині (зокрема, для компаній «Запорізький трансформаторний завод», «Полтавський ГЗК», «Интерпайп», «Нова пошта», «Електролюкс», «Comfy», «Єва», «АТБ», «Екомаркет», «Фармак», «Оболонь», «Леоні», «Ядзакі», «Jokey Plastic» та ін.). Має диплом Європейського фонду розвитку менеджменту. Автор численних публікацій по операційному і проектному менеджменту, в т. ч. підручників «Управління проектами», «Операційний менеджмент».

Олена Рижкова – викладач на програмах МВА в МІБ, сертифікований міжнародний консультант з управління (CMC, ICMCI), професійний проектний менеджер (IPMA, рівень С), партнер компанії Frankl sense management. Олена має досвід роботи в ТОП-менеджменті більше 20 років. Експерт з організаційної діагностики та розвитку управлінських команд. Спеціалізується в області побудови внутрішньо-корпоративних комунікацій, вирішенні конфліктів, перетворенні корпоративної культури, розробки місії, бачення, цінностей, а також внутрішньокорпоративних і зовнішніх переговорів, технології управління талантами, індивідуального консультування, коучингу перших осіб. Впроваджує рішення, спрямовані на підвищення залученості, ефективності та потенціалу співробітників. Сфера наукових інтересів Олени: типології особистості DISC в умовах високо контекстної культури країн СНД; вплив типу особистості власника на ефективність роботи управлінської команди.

Роман Романчук - Funder and CEO в Panna Pasticceria, екс-генеральний директор мережі ресторанів «СушиЯ» (2009 - 2016), випускник Executive MBA-2010 в МІБ. Роман увійшов до списку успішних топ-менеджерів до 35 років згідно рейтингу спецпроекту «Інвестгазети», а також входить в рейтингу ТОП 100 топ-менеджерів України.

Відвідайте презентацію програм МВА  в бізнес-школі «Міжнародний інститут бізнесу»!

Захід відбудеться 8 грудня 2018 року (субота), об 11:00 за адресою: м. Київ, Брест-Литовське шосе, 8а, бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу».

Контактні телефони: (044) 585-00-33, (067) 524-89-49.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Освіта.ua
14.11.2018