МВА-інтенсив «Try True MBA» від бізнес школи МІБ
PR

Відвідайте МВА-інтенсив «Try True MBA» на тему «Процесне управління та вплив репутації на бізнес»

МВА-інтенсив «Try True MBA» від бізнес школи МІБ

Бізнес школа «Міжнародний інститут бізнесу» запрошує відвідати захід, на якому учасники познайомляться з останніми тенденціями в оптимізації бізнес-процесів і побудові бренду компанії і керівника.

Інтенсив буде корисний представникам топ-менеджменту і власникам, які зможуть вивчити актуальні кейси українських та зарубіжних компаній.

Для проведення заходу запрошені провідні бізнес-практики:

  • Дмитро Нечитайло - викладач на програмах МВА в МІБ, операційний директор Морського спеціалізованого порту Ніка. Раніше працював директором департаменту проектів та нових бізнесів (непрофільні бізнеси) в Групі ДФ «Інтернейшинал Юкрейн», очолював групу операційного консалтингу в київському офісі компанії «Pricewaterhouse Coopers». Більше 17 років досвіду роботи, з них 12 років займається проектним і процесним менеджментом, вдосконаленням бізнес-процесів із застосуванням методологій економного виробництва і «Шість сигма», а також реогранізаціями в українських компаніях. Досвід проектного управління, фінансового аналізу проектів, оцінки ризиків нових інвестиційних проектів.
  • Володимир Дегтярьов - директор і співвласник PR-агентства «Newsfront», професійний бізнес-коуч, дипломований тренер з PR, випускник програм Chartered Institute of Public Relations, Swedish Institute Management Program. Один з кращих піарщиків України («кращий РR-фахівець з боку агентства за версією Української асоціації зв'язків з громадськістю»), в 2012 увійшов до списку ТОП-35 фахівців рекламного ринку до 35 років. Створює PR-кампанії для десятків українських і міжнародних компаній. Серед клієнтів Newsfront - Microsoft, Ericsson, Peugeot Citroen, OXY Group, Воля, Fozzy Group, EVA, Fujifilm, Нова Пошта, Arzinger.

Регламент:

  • 09:30 - 10:00 - реєстрація учасників, вітальна кава;
  • 10:00 - 12:00 Дмитро Нечитайло «Процесне управління: досягнення прибутку через підвищення якості продукції та послуг» (Методології управління процесами - Lean, Шість Сигм, BPMS. Процеси - якісно або швидко? Хто відіграє роль відповідального за процес в цілому? Ключові показники ефективності бізнес-процесів. Інструмент Value Driver Tree для тонкого налаштування бізнес-процесу.)
  • Міні-кейс: поліпшення показників ключового бізнес-процесу без капітальних інвестицій в технології. Вправа для робочих груп - рівняння з багатьма «відомими». Як підвищити ефективність процесу на 30% без значних капіталовкладень? Пропозиції від робочих команд і порівняння з реальним рішенням з практики.
  • 12:00 - 13:00 - кава-пауза;
  • 13:00 - 15:00 Володимир Дегтярьов «Створення і захист репутації компанії, організації або бренду» (Вплив репутації на бізнес. Фактори, що впливають на репутацію. Public Relations як інструмент для бізнесу: можливості та обмеження. Роль зв'язків з громадськістю в комунікаційному міксі компанії або продукту. Взаємодія відділу зі зв'язків з громадськістю з маркетинг-, HR-, GR-департаментами, CEO і акціонерами. Кризові комунікації. Рецепти, кращі практики і невдалі кейси реагування під час кризи).

МВА-інтенсив відбудеться 18 листопада 2017 року (субота) о 10:00 за адресою: м. Київ, Брест-Литовське шосе, 8А.

Реєстраційний внесок становить 200 грн. Детальну інформацію можна дізнатися за телефоном (044) 585-00-33.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Освіта.ua
14.11.2017