21 жовтня стартують MBA-програми МІБ

Міжнародний інститут бізнесу продовжує набір на програми Executive MBA та International MBA

21 жовтня стартують MBA-програми МІБ

21 жовтня в Міжнародному інституті бізнесу стартують програми для управлінців Executive MBA та International MBA. На даний момент сформована більша частина груп. Дуже сильні управлінці вже стали слухачами МІБ і очікують на початок занять.

Групи формуються з генеральних і операційних директорів, власників, директорів різних департаментів. Серед слухачів групи Executive MBA та International Executive MBA в цьому році представники промислових секторів таких, як виробництво кабельної та трубної продукції, гірничодобувна і хімічна промисловість, важке машинобудування. Також є представники аграрного бізнесу, ІТ-індустрії та електронної комерції, інвестиційного сектора та девелопменту.

Навчання в такій групі дасть слухачам уявлення про те, як ведеться бізнес не тільки в Україні, оскільки в групі набору 2015 року, окрім представників різних регіонів України, вже є представники кількох країн Європи та СНД.

Також слухачі групи International MBA в рамках спільного навчального модуля, який проходитиме у Франції, познайомляться зі слухачами бізнес-школи Aix-Marseille Graduate School of Management-IAE. Традиційно, слухачі МІБ будуть навчатися в одній групі з управлінцями з усіх континентів земної кулі.

Примітно, що цим інтернаціональний нетворкінг слухачів програм MBA МІБ не обмежується. Завдяки тому, що програми Міжнародного інституту бізнесу з 2007 року мають акредитацію Асоціації МВА (АМВА), всі слухачі, починаючи з першого дня навчання, стають частиною всесвітнього співтовариства АМВА. У них з'являється доступ до слухачів і випускникам всіх бізнес-шкіл, які також мають найпрестижнішу акредитацію АМВА. Це не тільки спілкування та обмін досвідом з грамотними управлінцями з усього світу, а ще й доступ до кращих роботодавців, які цінують наявність МВА-освіти у своїх співробітників.

На даний момент набір на програми Executive MBA та International MBA триває. Приєднуйтесь до кращих!

Освіта.ua
09.10.2015