7 аргументів за вступ на MBA до МІБ

Міжнародний інститут бізнесу запрошує управлінців на свої програми Executive MBA та International MBA

7 аргументів за вступ на MBA до МІБ

Міжнародний інститут бізнесу запрошує успішних управлінців, яким не вистачає певних знань, навчитися вибудовувати бізнес-процеси і розподіляти відповідальності, управляти проектами і грамотно розпоряджатися ресурсами, придбати свіжий погляд на звичні речі і побачити всю картинку бізнесу в цілому на своїх програмах Executive MBA та International MBA.

7 аргументів за вступ на MBA до МІБ:

1. Найбільш практичні програми МВА


Програми Executive MBA та International MBA поєднують в собі фундаментальні основи бізнес-освіти і специфіку роботи керівників вищої ланки, дають комплексні актуальні практичні знання і багатий інструментарій в області менеджменту, маркетингу, економіки та фінансів. Слухачі, які пройшли навчання, повністю підготовлені до управлінської діяльності в національних та міжнародних компаніях різного рівня.

2. Програми МВА МІБ акредитовані АМВА

Акредитація Association of MBA's - гарантія найкращої якості програм, високого рівня професорського складу, до якого входять практикуючі експерти реального бізнесу з багаторічним досвідом реалізації власних бізнес-проектів. І головне - сертифікат міжнародної акредитації АМВА, який є підтвердженням найвищого стандарту отриманих знань і визнається в усьому світі.

3. Якісний нетворкінг

Міжнародний інститут бізнесу висуває високі вимоги до кандидатів на навчання - це запорука того, що ви потрапляєте в дружну команду однодумців. Вже зараз формується група з успішних бізнесменів, сильних і досвідчених управлінців. А завдяки акредитації АМВА, всі слухачі та випускники МІБ стають частиною елітної світової спільноти випускників провідних бізнес-шкіл і отримують можливість спілкування та обміну досвідом з управлінцями з усього світу.

4. Подвійний диплом МВА

Магістерська програма International MBA - спільна програма МІБ і однієї з кращих бізнес-шкіл Франції - Aix-Marseille Graduate School of Management, яка дозволяє оволодіти компетенціями та отримати знання, орієнтовані на європейське бізнес-середовище та міжнародний диплом МВА.

5. Зручний графік навчання

Модульний формат програм МВА дає унікальну можливість ефективно поєднувати навчання і основну діяльність.

6. Найпривабливіші умови - вигода до 30000 грн

Розпорядіться своїми інвестиціями розумно - поступайте на програми управлінського розвитку до 10 вересня 2015 р. і отримуйте знижку до 30 тис. гривень за ранньою реєстрацією! Оформляйте гнучкі умови оплати - безвідсоткова розстрочка з щомісячною оплатою вартості навчання.

7. Кращий час, щоб діяти - це сьогодні!

Продуктивна і креативна атмосфера в аудиторіях сприяє народженню нових ідей. Вже з перших днів навчання ви почнете отримувати знання та інструменти, які зможете застосувати у своїй компанії. Будете оперативно впроваджувати ефективні зміни, які відкриють вашій команді нові горизонти.

Не відкладайте свій успіх на завтра!

Ознайомтеся ближче з програмами Executive MBA та International MBA.

Освіта.ua
13.07.2015