КІБС безкоштовно вчитиме студентів бізнесу
PR

Київський інститут банківської справи проведе тренінг mini Бізнес Адміністрування МВА

КІБС безкоштовно вчитиме студентів бізнесу

З 1 вересня 2015 року для студентів Київського інституту банківської справи буде проведено безкоштовний тренінг mini Бізнес - Адміністрування МВА.

Бізнес-курс призначений для тих студентів, які прагнуть зробити успішну кар'єру і отримати перспективну роботу. МВА є європейським кваліфікаційним рівнем у менеджменті, що дозволить слухачам по закінченню навчання виконувати функції керівників середньої й вищої ланок.

Метою програми є посилення знаннь і практичних навичок у сфері управління підприємствами.

Програма mini-MBA включатиме вивчення таких тем:

  • лідерські якості керівника (EQ vs. IQ);
  • управління організаційними та міжособистісними конфліктами;
  • управління маркетингом;
  • управління фінансами;
  • захист бізнес-проекту.

Лідер. Анастасія Юріївна Рикуніч. З відзнакою закінчила Київський національний економічний університет ім. Гетьмана за спеціальністю Міжнародна економіка та менеджмент. У 2008 році за програмою співпраці з американським університетом Northwood University навчалася в штаті Мічиган (США), де отримала диплом магістра з бізнес адміністрування (МВА).

У 2012 році на запрошення Гонконгського політехнічного університету (Китай) пройшла стажування у якості викладача міжнародної економіки на кафедрі фінансів та аудиту, працюючи зі студентами з південно-східної Азії.

З 2013 року обіймає посаду керівника маркетингових програм на підприємстві "Київське центральне конструкторське бюро арматуробудування", здійснює пошук іноземних замовників і диверсифікацію ринків збуту.

Тривалість курсу:  3 місяці.

Завдяки міні - курсу МВА, що проводитиметься для студентів Київського інституту банківської справи слухачі здобудуть ключові навички, які стануть у нагоді в управлінні бізнесом, навчаться приймати рішення в області стратегічного та операційного менеджменту, розвинуть управлінські, комунікативні та лідерські якості.

Контакти: м. Київ, вул. Ризька, 12. Тел.: (044) 453-86-20, (067) 506-94-22. (Приймальна комісія). Сайт: http://www.kibs.kiev.ua/.

Інформацію про діяльність та новини інституту читайте у групі соціальної мережі "ВКонтакте".

Ліцензія: серія ЄС № 458449 від 26.06.2014 року. Видана Міністерством освіти і науки України.

Освіта.ua
16.06.2015