МВА від Единбурзької бізнес-школи стала доступніше

Единбурзька бізнес-школа Східної Європи пропонує слухачам нові умови оплати програми MBA

МВА від Единбурзької бізнес-школи стала доступніше

Единбурзька бізнес-школа Східної Європи продовжує набір на свої програми Executive та Managerial MBA, які стартують у вересні.

Бізнес розвивається та невпинно рухається до нових ринків, які вимагають конкурентноспроможних товарів та послуг, саме тому Единбурзька бізнес-школа Східної Європи йде назустріч слухачам та впроваджує лояльні можливості оплати.

Відтепер слухачі можуть розпочати навчання лише з одного курсу, вартість якого наразі становить 2780$ (замість 3000$). Учасники MBA-програми можуть сплачувати тільки за ті курси, які вони обрали для навчання у цьому семестрі.

При повній оплаті всієї програми МВА (9 курсів) учасники отримують знижку 5% від повної вартості та iPad mini. При оплаті 4 курсів відразу слухачі отримують iPad mini.

Навчання за програмою МВА дозволить учасникам на основі наявного досвіду систематизувати свої знання та, головне, прослухати нові з дев’яти різних курсів, які є “стрижнем” для успішного управління компанією, та які дозволять нарощувати бізнес, розвивати команду, збільшувати масштаб і якість своїх особистісних досягнень.

В залежності від досвіду, бажаючі можуть обрати для себе програму МВА – Executive або Managerial.

Зареєструватися на програму та дізнатися більше можна за телефоном (044) 221-14-41, або по e-mail: info@britishmba.in.ua, або ж просто завітавши до кампусу бізнес-школи.

Освіта.ua
26.08.2014