Персональний та професійний розвиток

Відкрито набір на програму Mini-MBA PPD «Персональний та професійний розвиток» Бізнес-школи КРОК

Персональний та професійний розвиток

Бізнес-школа КРОК відкрила набір на програму Mini-MBA PPD «Персональний та професійний розвиток». Це короткострокова програма професійної підготовки, яка зберігає основні переваги базової програми MBA бізнес-школи КРОК, але орієнтована на одержання швидкого результату слухачами.

Особливістю програми є те, що 70% навчальних занять – це відпрацювання практичних навичок, командна робота, прийняття рішень, презентації, вирішення кейсів, професійний супровід власних розробок і проектів.

На програму Міні-MBA PPD «Персональний та професійний розвиток» запрошуються менеджери середньої ланки, керівники структурних підрозділів компаній, власники та керівники підприємств малого та середнього бізнесу.

Задачі програми:

  • На прикладах українських та міжнародних підприємств показати, як будувати систему ефективного управління бізнесом;
  • Надати нові можливості, ідеї, інструменти та сучасні технології для кращої реалізації концепції управління ефективністю бізнесу на корпоративному рівні;
  • Передати технологію розробки та прийняття ефективних управлінських рішень на прикладах, які є наскрізними під час всієї програми,та інші.

Формат та тривалість навчання: два вечора інтенсивних занять на тиждень (середа і п'ятниця з 18:30 до 21:30) протягом двох місяців у формі практико-орієнтованого навчання (84 години).

Після успішного проходження курсу учасники програми отримають свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка (випускники з повною вищою освітою) та сертифікат програми міні-MBA Бізнес-школи КРОК (випускники з неповною вищою освітою).

Детальніше на сайті Бізнес-Школи КРОК або за телефоном: (044) 455-69-81 у Тарасенко Наталі.

Освіта.ua
14.08.2013