Бізнес-школа «NIKLAND» відкриває нові можливості в 2013 році

Починаючи з вересня 2013 року Міжнародна бізнес-школа «NIKLAND» відкриває абсолютно нову програму навчання - МВА (Double Degree Program)

Бізнес-школа «NIKLAND» відкриває нові можливості в 2013 році

Програма МВА (Double Degree Program) з'явилася завдяки партнерству Міжнародної бізнес-школи «NIKLAND» і американського University of NorthernVirginia (UNVA) і передбачає отримання двох дипломів МВА.

Програма МВА (Double Degree Program) пропонується слухачам, які мають базову вищу освіту (бакалавр) або повну вищу освіту (спеціаліст, магістр) і розрахована на менеджерів, фахівців і керівників компаній, які бажають підвищити власні управлінські навички.

Навіть якщо у вас вже достатньо знань - завжди є до чого прагнути, завжди є можливість діяти ефективніше і успішніше.

Міжнародна бізнес-школа «NIKLAND» відкрита для всіх, хто прагне посісти високі позиції в успішних компаніях України та інших країн.

Програма навчання складається з трьох секцій: основні курси, базові професійні дисципліни в області менеджменту і факультативні предмети (за вибором студента). Предмети охоплюють різні аспекти ведення бізнесу, міжнародний, глобальний, стратегічний, операційний менеджмент, сучасні маркетингові технології та стратегії управління персоналом.

Це дозволяє підготувати висококваліфікованих управлінців, які відповідають новим міжнародним вимогам, здатних створити якісні ринкові основи для розвитку економіки, які відповідають міжнародним стандартам.

University of NorthernVirginia дає студентам можливість за їх бажанням проходити навчання в його філіях у США, Європі чи Азії.

Після закінчення програми Майстер бізнес-адміністрування випускники отримують 2 дипломи – диплом Міжнародної бізнес-школи «NIKLAND» і диплом University of Northern Virginia (США).

Перевага даної програми полягає в тому, що менеджери і керівники українських компаній можуть отримати американський диплом міжнародного зразка, не покидаючи території України.

Вартість програми - 10 000 у.о., тривалість 14 місяців.

Кваліфікація МВА - універсальна, її володар, завдяки отриманим знанням і навичкам, здатний виконувати роботу керівника середньої і вищої ланки. Крім іншого, отримання диплома МВА в респектабельній бізнес-школі передбачає здобуття хорошої системи бізнес-контактів. Отримана освіта фактично гарантує вихід на національні та міжнародні ринки управлінських кадрів.

Недаремно девіз Міжнародної бізнес школи «NIKLAND» звучить як «Necessary Investment in Knowledge» - адже інвестиції у знання вигідні в усі часи.

Деталі програми на сайті школи: http://www.nikland.com.ua/ru/international-programs/pba/

Поставити запитання або зареєструватися на програму ви можете за телефоном (044) 461-97-27 або e-mail: osvita@nikland.com.ua (Олена Мільковська).

Освіта.ua
15.05.2013