В kmbs cтартувала перша в Україні програма Agro MBA

Бызнес-школа відкрила першу в Україні спеціалізовану програму для аграрної сфери

В kmbs cтартувала перша в Україні програма Agro MBA

Зважаючи на те, що аграрна галузь в Україні є одним з основних секторів, що формує та визначає майбутнє економіки нашої країни, kmbs розробила унікальну MBA-програму, сфокусовану саме на потреби та особливості управління компаніями аграрної галузі.

Півроку в kmbs активно йшла підготовка до програми та проходили вступні співбесіди з потенційними учасниками. Керівники Agro MBA відбирали топ-менеджерів, націлених на персональний розвиток, успіх власного бізнесу та впливову участь у розбудові сучасного агросектору України.

В останній день лютого, перша група Agro МВА у складі 18 учасників - управлінців провідних компаній аграрного сектору України - урочисто стартувала.

Розпочали своє навчання на програмі топ-менеджери таких компаній, як «AVANGARDCO IPL» (одна з найбільших агропромислових груп України, компанії якої спеціалізуються на виробництві курячих яєць та продуктів яєчної переробки), «Укрлендфармінг» (найбільший агрохолдинг України), «РАЙЗ» (національний дистриб’ютор насіння, засобів захисту рослин, мінеральних та спеціальних добрив, сільськогосподарської техніки та запчастин), «Syngenta» (одна з провідних компаній світу, що пропонує широкий спектр високоякісних засобів захисту рослин та насіння), «Frozen Group» (національний оператор ринку продуктів глибокої заморозки) та інших компаній зі сфери сервісу, виробництва, переробки та логістики аграрної продукції, «АгріЛог» (сервісно-логістична компанія сільськогосподарської галузі), «Бершадь Агроплюс» (дистрибутор насіння та добрив), ПБО «Дніпро» та інші.

Традиційно, в перші дні навчання команда kmbs інтегрувала учасників першої програми Agro MBA у «могилянське» середовище, знайомила з логікою навчання, а також запропонувала мету та ритм навчання на наступні півтора роки. До навчальної програми першого модулю було включено «Стратегічну ідею» від Олександра Саврука, «Організаційний розвиток» від Ярослави Лоянич, «Філософія бізнесу» від Віктора Котусенко та курс «Економікс» від Євгена Пенцака.

Також в рамках відкриття нової програми відбулася управлінська дискусія «Якісний скачок» агросектору України: пошук проривних управлінських рішень». Під модерацією Владислави Ряботи (IFC), учасники дискусії обговорювали шляхи подолання «замкненого кола» низької продуктивності українського агросектору, потенціал ринку, інвестиції, систему управління, а також ролі менеджменту у «прориві» українських агрокомпаній. Експертами дискусії виступили: Олена Волошина, голова представництва IFC в Україні, Сергій Прокаєв, співвласник компанії "Агро-Союз" та Олександр Саврук, декан Києво-Могилянської бізнес-школи.

Kmbs отримала багато привітань із запуском знакової для агроринку України програми не тільки від представників національних компаній, а й також від міжнародних гравців цієї сфери.

Зокрема kmbs привітав у відео-зверненні всесвітньо відомий «гуру» з менеджменту Іцхак Адізес.

Також до привітань доєднався Джок Мендоза-Вілсон – голова організаційного комітету мережі Глобального Договору ООН в Україні, директор з міжнародних зв’язків та відносин з інвесторами СКМ.

«Ми щиро віримо, що той шлях, який пройдуть нові члени родини kmbs – через проривний розвиток та зміни в собі до якісних змін у своїх компаніях, призведе до проривних нововведень в аграрному секторі нашої країни та її рейтингу в світі в цілому», - зазначили у бізнес-школі.

Освіта.ua
05.03.2013