В МІМ-Київ началась програма «МВА з енергоефективності»

Слухачами МІМ-Київ стали працівники Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України

В МІМ-Київ началась програма «МВА з енергоефективності»

19 лютого в бізнес-школі МІМ-Київ відбулося урочисте відкриття програми «МВА з енергоефективності» для 20 службовців Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

Під час відкриття програми голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінські, який брав участь у організації та втілені програми «МВА з енергоефективності», зазначив, що «Європейський Союз підтримує партнерство з Україною і бере активну участь у розвитку співробітництва з цією державою, ділиться з нею досвідом у навчанні й освіті. Ця програма допоможе краще використовувати потенціал країни і Європейський Союз сприятиме цій допомозі».

У свою чергу президент бізнес-школи МІМ-Київ Ірина Тихомирова наголосила на унікальності програми з енергоефективності. «МІМ-Київ реалізовує цю програму, аналогів якої немає ні в Європі, ні у світі і яка відповідає міжнародним стандартам освіти. Бізнес-школа докладе максимальних зусиль, щоб виправдати ті зобов’язання і сподівання, які покладено на заклад для підготовки кваліфікованих державних фахівців у галузі енергетики і які допоможуть розбудовувати Україну».

Програма «МВА з енергоефективності» – проект міжнародної технічної допомоги «Розбудова спроможності Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України», що підтримується Європейським Союзом.

В рамках проекту передбачена підготовка працівників Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра за спеціальністю «Бізнес-адміністрування» (МВА).

Завдання цього проекту – дати представникам агентства уявлення і розуміння бізнесу як єдиного цілого, системне бачення того, як організувати та розвивати процеси впровадження ідей, пов’язаних із енергоефективністю українських підприємств.

Програма відповідає міжнародному стандарту і спрямована на вирішення енергетичної спрямованості. Також в рамках навчальної програми слухачі пройдуть закордонне стажування в одній із європейських країн.

Освіта.ua
26.02.2013