Програми МІБ увійшли до рейтингу Eduniversal

Рейтинг об'єднує 4000 магістерських програм та програм МВА у 154 країнах світу

Програми МІБ увійшли до рейтингу Eduniversal

За результатами глобального рейтингу, три програми Міжнародного інституту бізнесу (МІБ) - International MBA, Executive MBA та Українська програма бізнес-адміністрування за спеціальностями «фінанси» та «маркетинг», увійшли в топ-200 кращих програм світу.

Програма International MBA отримала 7-е місце в Східно-Європейському регіоні серед кращих програм з міжнародного менеджменту. Програма Executive MBA (для топ-менеджерів і власників бізнесу) увійшла до топ-20 кращих програм цієї категорії.

Також, у 2012 році перелік програм МІБ, що потрапили до рейтингу EDUNIVERSAL, доповнила Українська програма бізнес-адміністрування за спеціальностями «фінанси» та «маркетинг», яка отримала 12-е місце у своїй категорії.

Рейтинг здійснювався на основі опитування працівників бізнес-шкіл, студентів і менеджерів по роботі з персоналом. У 2012-2013 роках результати опитування опубліковані на сайті www.best-masters.com - унікальній платформі, що надає можливість студентам отримати доступ до інформації щодо різних магістерських програм і здійснити вибір, виходячи з власних потреб. Цей ресурс також спрощує процес подання документів на програми.

Щорічний глобальний рейтинг кращих магістерських програм EDUNIVERSAL розроблений на основі трьох головних чинників: репутації програми, перспектив кар'єрного росту та рівня заробітної плати студентів по закінченні програми, відгуків про задоволеність студентів.

Освіта.ua
07.02.2013