Вартість програм Executive MBA в Україні

Наразі популярність спеціалізованих програм MBA, орієнтованих на навчання топ-менеджерів і власників бізнесу без відриву від роботи, зросла настільки, що такі програми, а саме Executive MBA пропонуються більшістю провідних українських бізнес-шкіл

Вартість програм Executive MBA в Україні

Executive MBA (EMBA) дає слухачам ті ж основи, що і традиційний курс MBA (з поправкою на великий досвід і успіхи слухачів), з такими основними відмінностями як формат, пристосований до графіку роботи керівника, а також унікальна можливість вчитися у таких же успішних і досвідчених керівників-одногрупників.

Як і традиційна програма MBA, EMBA призначена для навчання бізнес-лідерів, які представляють усі галузі виробництва товарів і послуг. На такі програми беруть керівників зі стажем не менше 5-7 років.

Незважаючи на те, що такий курс допомагає систематизувати слухачам наявний досвід бізнес-діяльності, а також отримати теоретичні і практичні знання, однією з основних переваг цього навчання є створення зв'язків з іншими слухачами програми - успішними бізнесменами і керівниками.

Процес відбору слухачів часто має жорсткі критерії, пов'язані з метою формування групи однакового рівня, що суттєво впливає на процес навчання, оскільки студенти можуть переймати досвід один в одного. Тим не менш, якщо претендент має солідний керівний досвід, навряд чи йому зможуть відмовити.

     

Нижче наведено короткий опис програм Executive MBA в українських бізнес-школах із зазначенням вартості кожної.

Senior Executive MBA від бізнес-школи МІМ-Київ

У цій програмі робиться акцент не на техніку прийняття конкретних управлінських рішень, а на вивчення взаємозв'язків усіх сфер управлінської діяльності, вдосконалення вмінь з розробки та реалізації стратегії конкурентоспроможності компанії.

Програма Senior Executive МВА у МІМ-Київ передбачає інтенсивне вивчення англійської мови, оволодіння професійною термінологією та можливістю вільного спілкування у професійному бізнес-середовищі.

На другому році навчання студенти проходять обов'язкове стажування в країні з високим рівнем конкурентоспроможності бізнесу. Після завершення навчання проводиться підсумкова атестація та захист дипломної роботи.

 • Тривалість програми: 24 місяці.
 • Стажування: 2-й рік навчання, 2 тижні, Західна Європа чи Азія.
 • Вартість програми: 238 000 грн. (у т.ч. ПДВ).
 • Сторінка програми: http://www.mim.kiev.ua/ru/programs/semba/

Executive MBA від Міжнародного інституту бізнесу

Концептуальний підхід цієї програми EMBA полягає у створенні та підвищенні вартості компаній, якими керують або володіють слухачі.

Інноваційна цінність програми Executive MBA у МІБ полягає в отриманні інтегрованого набору сучасних системних знань, навичок, практичного інструментарію, вивченні прикладів з національного та світового досвіду для ефективного вирішення проблем управління бізнесом, що розвивається.

Після кожного навчального модуля Executive МВА у МІБ, слухачі мають можливість застосувати на практиці те, чому вчора вони вчилися в аудиторії.

Протягом програми ведеться робота над вирішенням проблем реального бізнесу, у тому числі на прикладах компаній учасників програми.

 • Тривалість програми: 24 місяці
 • Стажування: наприкінці другого року навчання є можливість пройти курси за вибором в одній з партнерських бізнес-шкіл у Швейцарії, Канаді, чи США та ін.
 • Вартість програми: 17 000 євро
 • Сторінка програми: http://www.iib.com.ua/default.asp?cid=193&lang=ru

Executive МBА від Києво-Могилянської Бізнес-Школи

Направлена на персональне професійне зростання слухача як управлінця для забезпечення якісного стрибка в розвитку своєї компанії.

Програма відкриває перед учасниками можливість поглиблення свого розуміння компанії як цілого, формулювання її перспективних очікувань; розвитку функціональних складових компанії; розуміння контекстів, у яких існує організація. Програма ставить за мету забезпечити особистісний розвиток компетенції лідера, що допомагають надихати команду і вести за собою людей.

 • Тривалість програми: 18 місяців.
 • Стажування: міжнародний навчальний тур. У рамках туру - навчально-практичний блок, зустрічі з власниками та керівниками місцевих підприємств, ознайомлення з культурною складовою країни.
 • Вартість: 21 500 доларів США + оплата навчальної частини міжнародного туру.
 • Сторінка програми: http://www.kmbs.ua/uk/Programi/Executive_MBA

Key Executive MBA від Львівської бізнес-школи (LvBS)

Програма Key Executive MBA допоможе розвинути професійні знання і навички, а також побудувати мережу нових контактів, які дозволять здійснити прориви - як в особистому зростанні, так і в бізнесі.

Наповнення програми EМВА враховує всі вимоги до класичної програми МВА, а також включає складові, які сприяють розвитку учасників як цілісних особистостей: філософську, культурологічну, історичну, художню.

Програма пропонує індивідуальний підхід до кожного з учасників з власним планом розвитку, міжнародним компонентом (2 міжнародних навчальних тури), а також прикладне проектне навчання.

 • Тривалість програми: 18 місяців.
 • Стажування: 2 міжнародних навчальних тури.
 • Вартість програми: 13 500 євро (з урахуванням навчальних турів).
 • Сторінка програми: http://www.lvbs.com.ua/mba.

Програма Executive MBA від Київської бізнес-школи

Програма спрямована на розвиток навичок професійного управлінця, забезпечення ефективного управління функціями бізнесу та бізнес-процесами у своїй організації, бачення перспектив розвитку бізнесу та розробку виграшної стратегії дій, а також на навчання результативному застосуванню інструментів та підходів до підприємницького управління, досягаючи збалансованості між необхідністю розвивати бізнес і жити повноцінним, насиченим життям.

 • Тривалість програми: 24 місяці.
 • Стажування: можливість трьох закордонних турів, за тематикою, що відповідає навчальним блокам.
 • Вартість програми: 116 000 грн. (у т.ч. ПДВ) без закордонних стажувань.
 • Сторінка програми: http://kbs.kiev.ua/

Executive MBA від Единбурзької бізнес-школи

Програма допоможе систематизувати знання, які забезпечать зростання бізнесу та розвиток команди.

Всі курси розроблені в Британії в Единбурзькій бізнес-школі і є складовими частинами класичної програми MBA. Додатково школа пропонує практичні семінари та майстер-класи, які допоможуть закріпити отримані знання та удосконалити професійний інструментарій.

В Україні Единбурзька бізнес-школа Університету Херіот-Ватт пропонує програми The Executive MBA в двох варіантах: англійською і російською мовами.

 • Тривалість програми: від 24 місяців у залежності від можливостей студента та з урахуванням його особистого графіка.
 • Стажування: влітку учасники відвідають кампус Единбурзької бізнес-школи в Британії. У програмі - спеціальні семінари, бізнес-візити в компанії Сполученого Королівства, культурні заходи.
 • Вартість програми: 22 000 доларів США - російською і 24 000 доларів США - англійською.
 • Сторінка програми: http://britishmba.in.ua/programmes/executive-mba

Executive MBA від бізнес-школи IBR

Програма Executive MBA адресована керівникам вищої ланки та власникам компаній, що працюють як на міжнародному, так і на локальних ринках.

Викладання ведеться англійською мовою. Вже під час навчання за програмою МВА студенти мають можливість оптимізації свого бізнесу за рахунок того, що кожен пройдений курс закінчується написанням реального бізнес-проекту на прикладі своєї компанії.

 • Тривалість програми: 23 місяці.
 • Стажування: 6 тижнів у шести країнах (оплачується додатково).
 • Вартість програми: 14 500 євро.
 • Сторінка програми: http://ukraine.ibr-network.com/program/mba/

Executive MBA від Міжнародної бізнес-школи "Nikland"

Програма Executive MBA (ЕМВА) - це, перш за все трансформація особистісного та професійно досвіду, формування нового стратегічного мислення та лідерства, яке сприяє розвитку інтегрованих комунікацій і бізнес якостей. Executive MBA надає всі необхідні навички і знання для просування вгору по кар'єрних сходах.

Перевага цієї програми полягає в тому, що слухачі проходять практичне навчання бізнес-технологій з розвитком підприємницького потенціалу.

 • Тривалість програми: 20 місяців.
 • Стажування: За бажанням. Стажування проводить KOZMINSKI UNIVERSITY у Варшаві (Польща), який є партнером Міжнародної бізнес школи «NIKLAND».
 • Вартість програми: 125 000 грн.
 • Сторінка програми: http://www.nikland.com.ua/ru/international-programs/pba/

Освіта.ua
23.01.2012