WNISEF продовжує фінансувати MBA у США для українців

У 2016 році WNISEF виділив понад $1 млн на навчання 13 студентів у США та Британії

WNISEF продовжує фінансувати MBA у США для українців

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), створений урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), продовжує фінансування стипендіальної програми SEED Grant, за допомогою якої українці можуть отримати грант на оплату до 100% вартості навчання за програмами МВА в найкращих університетах США.

Про це під час представлення переможців цьогорічної програми за участю Надзвичайного і Повноважного посла США в Україні Джеффрі Р. Пайєтта заявила Президент і Виконавчий директор Western NIS Enterprise Fund Ярослава Джонсон.

Серед тих, хто отримав стипендії за програмою SEED Grant, 9 студентів програм МВА та 4 студенти програм MPA, MPP та LL.M. Вони навчатимуться в кращих американських та британських університетах, серед яких: Yale School of Management, Duke Fuqua School of Business, University of Michigan Ross School of Business, University of Chicago Booth School of Business та інші.

“Раді вітати українців, які прагнуть розвиватися та розбудовувати свою країну, - зазначила Ярослава Джонсон, Президент і Головний виконавчий директор Western NIS Enterprise Fund. - Цього року ми бачимо значне зростання кількості охочих вступити у провідні американські школи, аби потім повернутися додому та реалізувати свої ідеї в Україні. Тим більше важливо, що це фахівці різних сфер та спеціальностей: від людей, які працювали в інвестиційному банкінгу, нафтогазовій сфері, до освіти та комунікацій”.

За словами посла США в Україні Джеффрі Р. Пайєтта, США готові інвестувати в підвищення рівня освіченості й компетентності українських бізнес-лідерів та державних службовців заради досягнення позитивних реформ у нашій державі.

Ініціатори стипендіальної програми SEED Grant від Western NIS Enterprise Fund планують інвестувати близько 5 млн дол. США в бізнес-освіту українських професіоналів протягом 2016-2018 рр. До 2018 року загалом більше 40 успішних українців зможуть отримати стипендію від SEED Grant. У 2015 році стипендії на навчання від SEED Grant вже отримало 5 українських студентів. За умовами програми через два роки навчання учасники програми мають повернутися в Україну, щоб інвестувати свої знання в розвиток бізнесу, економіки в Україні.

SEED Grant – це програма фінансування навчання українців на найкращих програмах MBA в США. Кандидати мають право на отримання SEED Grant, якщо вони погоджуються повернутися після навчання в Україну, щоб жити та працювати тут щонайменше 3 роки, інвестуючи свої знання, вміння та навички у трансформацію української держави. Місія програми – сприяти процесу розвитку та модернізації економіки в Україні, надаючи можливість молодим талантам удосконалювати передові знання, вміння та навички лідерства за допомогою навчання у передових навчальних закладах США.

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом у розмірі 150 мільйонів доларів США. Він має більш ніж 20-річний успішний досвід інвестування у підприємства малого та середнього бізнесу. WNISEF фінансується урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

За додатковою інформацією про програми USAID в Україні можна звертатися до відділу зв’язків з громадськістю USAID за телефоном: +38 (044) 521-5753, а також отримати її на сайті USAID або у Facebook.

Освіта.ua
05.07.2016