MBA25: Кращі бізнес-школи світу в Києві

Зустріньтеся з представниками приймальних комісій і випускниками кращих світових бізнес-шкіл

MBA25: Кращі бізнес-школи світу в Києві

Бажаєте побудувати успішну кар'єру? Обираєте престижну бізнес-школу? Хочете поспілкуватися особисто з випускниками та представниками приймальних комісій?

Тоді відвідайте 26 вересня особливу МВА-подію, в якій візьмуть участь представники приймальних комісій та випускники кращих світових бізнес-шкіл: IE, DUKE, INSEAD, ESADE, NUS, SDA BOCCONI, LBS, WHARTON, HARVARD, STANFORD. Вони розкажуть все про навчання в ТОР бізнес-школах, кар'єрі після навчання та зможуть відповісти на всі ваші запитання.

Спеціальний гість і постійний партнер MBA25 - Boston Consulting Group - проведе відкриті зустрічі для того, щоб розпізнати найталановитіших кандидатів і запросити їх до команди однодумців BCG.

Використовуйте свій шанс примкнути до числа успішних професіоналів!

Все це стає можливим завдяки унікальному поєднанню форматів:

  • МВА25 Personal - зустріч один на один з представником школи, тільки за попереднім відбором. Для тих, хто вже готовий до вступу в цьому році.
  • MBA25 Round-Table - тематичні зустрічі за круглим столом з обмеженою кількістю учасників. Строго відведений час для тісного спілкування з представниками шкіл. Для тих, хто хоче дізнатися більше про школу.
  • МВА25 Coctail - нетворкінг в неформальній обстановці з кращими кандидатами. Ваш шанс стати ближче до своєї мети і вступити до однієї з кращих бізнес-шкіл.

«Я вірю, що такого роду події розширять межі бізнес-освіти і збільшать якість ведення бізнесу в СНД», - поділився своїми враженнями Денис Тафінцев, випускник Stanford University Graduate School of Business, відвідавши минулий MBA25.

Більше того, всі бажаючі учасники MBA25 зможуть отримати безкоштовні консультації про складання тестів IELTS, TOEFL, GMAT; підготовку admission package і всі деталі вступу від експертів-консультантів компанії MBA Strategy.

Зробіть рішучий крок назустріч освіті в школі вашої мрії.

Тільки кращі бізнес-школи. Тільки кращі кандидати. ВСЬОГО 1 ДЕНЬ.

Дата: 26 вересня, четвер
Час: 10:00-20:30
Місце: Raddisson Blu Hotel (Київ)
Деталі та реєстрація: http://goo.gl/JLjTZ0

Освіта.ua
04.09.2013