Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Ukrainian-American Concordia University (044) 236-19-16, 486-06-66
(044) 236-19-16, 486-06-66
м. Київ, вул. Тургенєвська, 8/14, офіс 1-4  (карта)
http://www.concordia.edu.ua

інформація підтверджена

Ukrainian-American Concordia University

Університет Конкордія - український університет з американським корінням, що вже 23 роки виховує фахівців міжнародного рівня з менеджменту та бізнес-адміністрування. Завдяки досвіду викладачів-практиків з усього світу та американському підходу до навчання сотні випускників уже знайшли своє місце на керівних посадах у компаніях-лідерах світового ринку.

Чому варто навчатися в нас: 

Подвійні дипломи, акредитовані в передових країнах світу,  роблять наших студентів конкурентоспроможними у всьому світі спеціалістами.

  • Викладачі-практики, передаючи свій досвід, дозволяють зануритися в практичне бізнес-середовище, надають лише необхідну для вашої кар’єри інформацію, не витрачаючи час на те, що ніколи не знадобиться в роботі.
  • Міжнародність. Університет Конкордія,  інтегрований у світове бізнес-суспільство, має велику кількість партнерів і проводить програми обміну студентів з передовими університетами світу.
  • Інтернаціональне середовище. Наш університет є затребуваним серед студентів з усього світу, завдяки чому є платформою для обміну культурним досвідом.
  • Американський стиль освіти.  Гнучкий процес навчання дозволяє максимально ефективно розподіляти навантаження та залишати достатньо вільного часу для саморозвитку.

Завжди відкриті до спілкування наші викладачі є висококваліфікованими професіоналами у сфері бізнесу, а лектори займають керівні посади в топових  міжнародних компаніях. 

Освітні програми:

Бакалавр з менеджменту (великий вибір спеціалізацій) та бізнес-адміністрування (з дипломом університету Міннесота Крукстон, США)

  • Бакалавр з міжнародного бізнесу та ділового адміністрування (з дипломом університету  Міннесота Крукстон, США)
  • Магістр у галузі бізнес-адміністрування МВА та менеджменту інформаційних технологій (з дипломом університету Кобленц-Ландау, Німеччина)
  • Магістр у галузі бізнес-адміністрування МВА та менеджменту в агробізнесі (з сертифікатом університету Rutgers, США)
  • Магістр у галузі бізнес-адміністрування МВА з великим вибором бізнес-спеціалізацій (з дипломом університету Конкордія Вісконсин/Анн Арбор, США)

Університет інтегрований у міжнародне середовище, адже надає різноманітні програми обміну та стажування за межами України.

Наші випускники вже працюють на керівних посадах у таких міжнародних компаніях, як: Porsche Finance Group, Deutsche Bank Ukraine, L’Oreal Ukraine, METRO Cash&Carry Ukraine, Citibank Ukraine, а також упевнено створюють власний бізнес. 

Ти сам обираєш шлях до свого майбутнього - крокуй до успіху разом з Університетом Конкордія. 

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 30.11.-1