Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Міжнародний університет фінансів (044) 277-84-82, (044) 454-97-27, (050) 413-43-46, (097) 149-28-22.
м. Київ, проспект Перемоги, 37 НТУУ «КПІ», корп.1 (ліве крило)
http://iuf.kpi.ua/

Міжнародний університет фінансів

Навчально-методичний комплекс «НТУУ «КПІ»-МУФ»

Міжнародний університет фінансів (МУФ) створений у 1993 р. як приватний вищий навчальний заклад. З моменту заснування МУФ динамічно розвивається в альянсі, як навчально-методичний комплекс, з одним із найбільш престижних і відомих у світі українських національних технічних університетів – НТУУ «Київський політехнічний інститут».

Модель розвитку МУФ передбачає успішний синтез традицій класичного університету і інноваційних підходів в освітній діяльності з акцентом на такі стратегічні цінності як поєднання навчальної і наукової діяльності, створення нових знань, інтенсивність зв’язків з бізнес-спільнотою. У 2010 році Міжнародному університету фінансів присвоєно IV рівень акредитації.

Сьогодні університет бачить свою місію у підготовці високоосвічених і соціально відповідальних професіоналів міжнародного рівня, здатних забезпечувати сталий розвиток національної економіки у ХХІ ст.

Програми МВА для керівників, власників бізнесу, підприємців, аналітиків, профільних фахівців з економіки та фінансів

Executive MBA «Управління бізнесом, персоналом та інноваціями». Французька програма ЕМВА провідної європейської бізнес-школи ІAE Aix Marseille Graduate School of Management, яка започаткувала свою діяльність у 1995 році як перша Вища школа менеджменту у французькій системі державної освіти у складі найбільшого університету Франції - Aix-Marseille University.

Executive MBA призначена для фахівців з різних сфер, які прагнуть отримати знання з усіх ключових питань інноваційного, стратегічного, креативного, фінансового та маркетингового менеджменту, розвинути свої лідерські навички та вміння нестандартного системного мислення при вирішенні складних питань розвитку бізнесу в умовах постійних змін глобального середовища.

Програма ЕМВА акредитована за основними загальноєвропейськими стандартами бізнес-освіти (EQUIS, АМВА). 

МВА «Управління розвитком бізнесу» – це системні знання про розвиток бізнесу, компетенції в області стратегічного та креативного менеджменту, освоєння сучасних методів і прийомів фінансової діагностики та інвестиційного аналізу, розвиток лідерських якостей, навички креативного та інноваційного вирішення бізнес-проблем, використання «колективного розуму» компанії. 

МВА «Міжнародна банківська діяльність та фінанси». Програма розрахована для банківських співробітників, фінансових аналітиків, інвестиційних банкірів, брокерів фінансових ринків, фахівців інвестиційних фондів, власників бізнесу, директорів та менеджерів вищого рівня, які прагнуть осягнути нову якість фінансового управління. 

Міні-MBA Програма Міні-МВА є проблемно-орієнтованою, структура та зміст якої формується відповідно до потреб кожного слухача 

Ключові переваги навчання у бізнес-школі

  • Універсальний рівень програм, який передбачає розвиток системного, креативного мислення, професійних та інноваційних навичок управління  стратегічним розвитком бізнесу, лідерських компетенцій.
  • Інтеграція в міжнародне освітнє середовище.
  • Якість викладання. Викладачі-професіонали з високим рівнем знань теорії та практики бізнесу.
  • Прикладний характер програм. Знання, навички, нові компетенції в області управління бізнес-розвитком  формуються у процесі участі в  семінарах,  тренінгах,  ділових іграх,  індивідуальних та групових проектах із застосуванням сучасних   інформаційно-комунікаційних технологій (SAP, SAS, BSC, PM, 1С: Підприємство  8).
  • Нові можливості. Навчання за програмою дає знання сучасних концепцій управління бізнесом, необхідний  набір інструментів, правил, принципів для: ефективного управління стратегічним розвитком бізнесу; виходу на новий рівень кар’єрного зростання; формування ділових відносин з партнерами, зацікавленими особами, представниками різних сфер бізнесу.
  • Можливість навчання та проходження міжнародної сертифікації  по затвердженому компанією SAP курсу TERP10 SAP CERTIFIED BUSINESS ASSOCIATE WITH SAP ERP 6.0  «Інтеграція бізнес-процесів» у Академічному  сертифікаційному центрі SAP на базі МУФ.
  • Зручний формат навчання доповнюється можливістю використання платформи дистанційного навчання сучасного інформаційного порталу «Віртуальний Міжнародний університет фінансів», який  забезпечує цілодобовий доступ до навчальних матеріалів.

Закордонне стажування

Закордонне стажування - міжнародний вибірковий модуль МВА програм, який проводиться спільно з іноземною бізнес-школою – партнером МУФ у Франції або Австрії. Програма стажування включає інтенсивні практично орієнтовані навчальні курси з актуальних бізнес-дисциплін та візити до провідних, успішних компаній із різних галузей діяльності.  

Отримати більш детальну інформацію можна на сайті Міжнародного університету фінансів, за телефонами (044) 277-84-82, (044) 454-97-27, (050) 413-43-46, (097) 149-28-22, або e-mail: [email protected]

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 03.06.2016