Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ) (044) 585-02-65
м. Київ, вул. Шулявська, 10/12В  (карта)
http://www.mim.kiev.ua

Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ)

МІМ-Київ – це якісна бізнес-освіта для менеджерів усіх рівнів, завдяки якій усі співробітники компанії можуть говорити однією мовою, ставити спільні цілі розвитку бізнесу й досягати їх.

МІМ-Київ - перша бізнес-школа в Україні та на території пострадянських держав, яка сформувала стандарти освіти для власників бізнесу та управлінців вищої і середньої ланки в Україні. У 2015 році МІМ-Київ виповнилося 26 років. Перша програма Executive MBA від МІМ-Київ з'явилася ще в 1989 році, а середньострокові програми розвитку управлінського персоналу PMD  у 2001 році.

Сьогодні МІМ-Київ пропонує програми, спрямовані на різні потреби слухачів – від програми для вищого управлінського персоналу (МВА та Senior Executive MBA) до спеціалізованих програм (PMD) з фінансів, маркетингу, ефективного лідерства, управління змінами.

Портфель програм

Бізнес-освіта досліджує бізнес у взаємозв’язку всіх його компонентів та рішень. Виходячи з цього, МІМ-Київ сформував систематизований портфель програм.

Програма із отриманням сертифікату та ступеня «доктор бізнес-адміністрування»:

  • програма для топ-менеджерів (DBA)

Програми із отриманням диплому та ступеня «магістра бізнес адміністрування»:

  • програма для власників бізнесу (Senior Executive МВА);
  • програма для топ-менеджменту компаній (МВА);

Програми із отриманням сертифікату - програми для управлінців середньої ланки (PMD – Programs for Management Development):

Навчання в МІМ-Київ - це навчання практикою: ділові ігри, «живі кейси», консультаційні та  індивідуальні проекти, засновані на проблемах реального бізнесу, що допомагають слухачам відточувати практичні навички прийняття управлінських рішень. Слухачі МІМ-Київ щорічно входять до числа переможців міжнародної бізнес-симуляції Global Management Game, в рамках якої змагаються сотні команд з бізнес-шкіл усього світу.

Акредитація та рейтинг

МІМ-Київ - єдина бізнес-школа в Україні, яка має дві міжнародні акредитації: АМВА, яка є показником якості усіх програм МВА, а також, IQA (International Quality Accreditation), яка підтверджує стандарти діяльності бізнес-школи в цілому. Та має членство в трьох провідних світових асоціаціях бізнес-шкіл – AACSB, EFMD и АМВА.

Протягом декількох років поспіль МІМ-Київ посідає перше місце серед українських бізнес-шкіл в міжнародному рейтингу Eduniversal (2011-2015 рр), а програма МВА визнана кращою в Україні (за результатами рейтингу Eduniversal Best Masters.

Спільнота МІМ-Київ

Навчання  дає учасникам програм середовище однодумців, коло активних і успішних людей, що відчувають нові виклики часу і прагнуть особистісного розвитку. Ця співдружність однодумців створює креативне середовище, де виникають оригінальні ідеї, народжуються нові проекти, обираються і випробовуються механізми їх ефективної реалізації.

Після закінчення навчання в МІМ-Київ, випускники залишаються великою дружньою родиною і беруть участь в житті бізнес-школи. Вони об’єднують  найбільшу бізнес-спільноту  України (більше 4500 управлінців, 2500 з яких - випускники програми МВА).

МІМ-Київ є ініціатором створення міжрегіональної бізнес-платформи (2011), яка являє собою унікальну інформаційну базу для розвитку регіонального бізнесу. Заснована на найновіших телекомунікаційних технологіях Cisco Telepresence, міжрегіональна платформа сьогодні охоплює центральний, західний та східний регіони України, маючи майданчики у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Івано-Франківську, Одесі.

Партнери

Міжнародні партнерські зв'язки бізнес-школи дають представникам українського бізнесу можливість обміну управлінським досвідом з колегами з США, Західної Європи та Азії.

Забезпеченню міжнародного рівня програм МІМ-Київ значною мірою сприяють контакти, партнерства та спільні проекти з провідними бізнес-школами світу, серед яких:  IMD—Lausanne (Швейцарія), Adizes Graduate School (США), Tepper School of Business at Carnegie Mellon University  (США), Stellenbosch business school (Південно-Африканська Республіка), Lorange Institute of Business (Швейцарія) та інші.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 18.03.2019