Як підготуватись до GMAT: "Кількісна частина"

"Кількісна частина" тесту GMAT – одна з найскладніших частин іспиту на вступ до бізнес-шкіл, що передбачає оцінку математичних навичок апліканта

Як підготуватись до GMAT: "Кількісна частина"

Розбита на два основних розділи ("Задачі на достатність даних" та "Вирішення задач") "Кількісна частина" GMAT розроблена, щоб оцінити здатність учасника тесту концептуально розмірковувати над математичними задачами

"Вищої математики" не буде

У багатьох учасників тесту "Кількісна частина" викликає страх, особливо у тих, хто не згадував про математику багато років. Однак, математична складова іспиту GMAT вважається не надто складною чи просунутою. Насправді, багато хто уже розв’язував подібні завдання у школі.

У тесті учасникам варто очікувати запитань, відповіді на які мають довести їхню здатність розуміти математичні проблеми, розв’язувати задачі чи аналізувати цифри.

За 75 хвилин учасники тесту мають відповісти на 37 питань, які пропонуються на вибір із двох секцій ("Задачі на достатність даних" та "Вирішення задач").

Складність буде змінюватись в залежності від можливостей учасника, визначених комп’ютерно-адаптивним тестом, наприклад, якщо відповіді апліката на запитання правильні, наступні запитання ускладнюються, якщо ж ні, то полегшуються.

Як і в інших двох розділах GMAT, ознайомленість з різними типами завдань – це ключ до успішної підготовки.

Задачі на достатність даних

Не зважаючи на те, що багато хто вважає, що "Кількісна частина" GMAT складається виключно з вирішення математичних задач, перша частина тесту, "Задачі на достатність даних", розроблена для того, щоб оцінити можливість учасника аналізувати задачі.

Особливість цих задач у тому, що тут не треба вирішувати завдання - потрібно визначити чи достатньо даних для отримання однозначної відповіді.

"Задачі на достатність даних” мають однаковий формат: після запитання йдуть дві умови задачі, після яких іде п’ять варіантів відповіді. Учасникам необхідно вибрати одну з п’яти відповідей, яка вказує на достатність першої і другої умов для вирішення задачі. Відповіді стандартні і однакові у кожному завданні.

Враховуючи, що набір запитань у кожній задачі на достатність даних однаковий, одним з популярних методів економії часу є вивчення усіх п’яти запитань, щоб не перечитувати їх у кожній задачі.

Вирішення задач

Вирішення задач – це найбільш традиційна частина "Кількісного розділу", де учасникам тесту надається запитання і п’ять варіантів відповіді.

Складність цих задач приблизно відповідає задачам, що розв’язуються старшокласниками, однак тим, хто не займався математикою зі школи варто було б попрактикуватись. Визначити наскільки практика необхідна саме вам, можна перевіривши свої навички на прикладах запитань з розділу "Вирішення задач".

www.topmba.com, переклад Мирослав Гришин, Освіта.ua

Освіта.ua
10.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів