Як підготуватись до GMAT: "Оцінка аналітичного письма"

Розділ "Оцінка аналітичного письма" (The Analytical Writing Assessment (AWA) тесту MAT – перший з трьох основних розділів вступного іспиту на MBA-програму

Як підготуватись до GMAT: "Оцінка аналітичного письма"

Хоча розділ AWA зараз складається з двох есе, організація GMAC, яка розробляє тест GMAT планує у червні 2012 замінити одне з есе на цілком нове питання під назвою "Комплексний роздум".

Що таке "Оцінка аналітичного письма"

Перед тим як ефективно готуватися до AWA, учасникам спочатку необхідно зрозуміти, що від них вимагається і як оцінюватимуться їхні відповіді.

Для написання обох есе надається 60 хвилин. Спочатку учасникам дають невеликий параграф, який може містити думки, факти, цифри, проблеми, чи все з вищезазначеного. Після цього вони отримують параграф, в якому сказано, що з усім цим робити.

GMAC публікує занадто багато завдань для "Оцінки аналітичного письма", щоб опрацювати кожне (див. нижче). Замість цього, більш доцільно пропрацювати стільки питань, скільки потрібно, щоб освоїти саму методику відповідей на питання.

Аналіз аргументу

В частині "Аналіз аргументу" AWA, учасникам потрібно виконати одне й те саме завдання в усіх питаннях. Однак, відповіді, які учасники дають на одні й ті ж запитання сильно відрізняються.

Запитання в "Аналізі аргументу" не розраховані на знання студентами предмету. Скоріше, їм потрібно розібрати текст, висвітлюючи місця, де докази переконливі, а де ні.

Учасники, що претендують на високий бал, як правило, пропонують приклади, де аргумент може бути покращено, наприклад, шляхом додавання незалежних досліджень, або фактів, пов'язаних з думкою.

Ви можете знайти поточні питання для есе "Аналізу Аргумента" питання на офіційному сайті GMAT.

Аналіз проблеми

В питанні "Аналіз проблеми" надається невеликий параграф, який висловлює одну або дві точки зору на широку, добре освітлену проблему. Учасникам потрібно сформулювати відповідь на думку, або оскаржити твердження на основі їхньої особистої думки.

В цьому розділі немає вірних чи невірних відповідей. Оцінюється не зміст відповіді, а уміння розвивати думку, приводити конкретні приклади для підтримки своїх розмірковувань і ясно донести усе це до читача. Безумовно, відповідь має бути написана граматично правильною англійською.

Ви можете знайти поточні питання для есе "Аналізу проблеми" питання на офіційному сайті GMAT.

За матеріалами www.mba.com, переклад Мирослав Гришин, Освіта.ua 

Освіта.ua
26.01.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів