Презентація програм МВА в бізнес-школі МІБ
PR

Презентація програм МВА - захід, який допоможе вам у виборі бізнес-школи та програми навчання

Презентація програм МВА в бізнес-школі МІБ

Здобуваючи ступінь МВА, ви отримуєте більше, ніж престижний диплом. Це інший погляд на власний бізнес чи кар’єру, відкриття в собі нового Я, розширення кола однодумців та друзів.

Саме тому до вибору бізнес-школи та програми навчання слід поставитись дуже ретельно та зважити всі «за» і «проти». Презентація програм МВА - захід, який допоможе вам у цьому виборі та дасть відповіді на питання:

 • які критерії вибору МВА програми;
 • як відбувається процес навчання;
 • яку цінність дає МВА-освіта.

Окрім того, у заході візьме участь слухач другого курсу програми Executive MBA в МІБ, який поділиться власними враженнями та результатами навчання.

Презентація буде корисною власникам та топ-менеджерам крупних компаній, підприємцям з сегменту малого та середнього бізнесу, керівникам різного рівня.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Регламент

 • 10:30 - 11:00 - Реєстрація учасників, ранкова кава.
 • 11:00 - 11:10 - Презентація програм Executive MBA, International МВА, General MBA в карусельному форматі, Ukrainian МВА, MBA in Public Sector. Тетяна Коваленко – менеджер відділу з роботи з клієнтами в МІБ.
 • 11:10 - 11:50 – Основні відмінності програм МВА. Алевтина Кудінова – академічний директор МІБ.
 • 11:50 - 12:30 – Блок операційних дисциплін на програмах МВА. Алла Осокіна - викладач на програмах МВА в МІБ.
 • 12:30 – 13:00 – Кава-брейк, неформальне спілкування.
 • 13:00 - 13:40 – Курси soft skills на програмах МВА. Олена Рижкова – викладач на програмах МВА в МІБ.
 • 13:40 - 14:20 – Як МВА змінює особистість і кар`єру. Олексій Шаламай – слухач програми Executive MBA в МІБ.
 • 14:20 - 14:40 – Індивідуальні консультації щодо вступу на програми МВА.

Інформація про спікерів

Тетяна Коваленко – менеджер по роботі з клієнтами МІБ, експерт з питань вступу на програми, допомагає з підбором ефективної програми навчання та з проходженням аплікаційного процесу.

Алевтина Кудінова -  академічний директор МІБ, викладач на програмах МВА в МІБ, д. е. н., бізнес-консультант. Консалтинг організацій: Українська спілка промисловців і підприємців, дочірнє підприємство «Газ-тепло» НАК «Нафтогаз України», Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, науково-дослідний економічний інститут Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, НДІ Міністерства соціальної політики України і Національної академії наук України. Більше 80 наукових публікацій.

Алла Осокіна - викладач на програмах МВА в МІБ, к. е. н., більше 16 років практичного досвіду роботи в консалтингових проєктах для підприємств і клієнтів з різних галузей (фармацевтика, поліграфія, енергетика, банківський сектор). Реалізувала спільні проєкти в області транспортної логістики, пивної і автомобілебудівної галузях, що містять дослідження про специфіку побудови систем управління операційною діяльністю підприємств, підвищення операційної ефективності, формування інтегрованих систем управління.

Олена Рижкова – викладач на програмах МВА в МІБ, партнер компанії Frankl sense management, сертифікований міжнародний консультант з управління (CMC, ICMCI), професійний проектний менеджер (IPMA, рівень С). Олена має досвід роботи в ТОП-менеджменті більше 20 років. Експерт з організаційної діагностики та розвитку управлінських команд. Спеціалізується в області побудови внутрішньо-корпоративних комунікацій, вирішенні конфліктів, перетворення корпоративної культури, розробки місії, бачення, цінностей, а також внутрішньо-корпоративних і зовнішніх переговорів, технології управління талантами, індивідуального консультування, коучингу перших осіб. Впроваджує рішення, спрямовані на підвищення залученості, ефективності та потенціалу співробітників. Сфера наукових інтересів Олени: типології особистості DISC в умовах високо контекстної культури країн СНД; вплив типу особистості власника на ефективність роботи управлінської команди.

Олексій Шаламай – власник компанії ТОВ «Агротрейдхім», слухач програми Executive MBA в МІБ.

Захід відбудеться 9 листопада 2019 (субота) об 11:00 за адресою: м. Київ, Брест-Литовське шосе, 8а, бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу».

Відвідайте презентацію програм МВА в бізнес-школі «Міжнародний інститут бізнесу»!

Контактна особа Тетяна Коваленко, телефони (044) 585-00-33, (067) 679-57-95.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Освіта.ua
07.11.2019