Презентація програми MBA in Public Sector
PR

МІБ – це найкращий вибір для розвитку професійних навичок та отримання диплома магістра з бізнес-адміністрування

Презентація програми MBA in Public Sector

Усі, хто бажає оволодіти механізмами ефективного управління та врядування в організаціях та установах некомерційного і державного сектору, можуть стати слухачем першої в Україні програми MBA in Public Sector, схваленої міжнародною асоціацією IASIA (International Association of Schools and Institutes of Administration).

Професорсько-викладацький склад бізнес-школи «Міжнародний інститут бізнесу» та фахівці з державного сектору допоможуть Вам розібратися в особливостях державного управління та публічної політики, опанувати механізмами ефективного управління та врядування, встановити зв’язки взаємодії між економікою та бізнесом, розкрити особливості розвитку економіки на регіональному та місцевому рівнях, а також допоможуть зрозуміти сучасні тенденції розвитку економіки та держави.

Приходьте та переконайтесь, що МІБ – це найкращий вибір для розвитку Ваших професійних навичок та отримуйте диплом магістра з бізнес-адміністрування державного зразку за програмою МВА in Public Sector Міжнародного інституту бізнесу.

У жовтні 2019 року бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу» відкриє двері для перших слухачів програми МВА in Public Sector.

Учасниками зустрічі стануть працівники підприємств та організацій публічної форми власності (державної та комунальної), неприбуткових організацій, державних підприємств, муніципальних підприємств, організацій громадського сектору, спілок, об’єднань тощо.

Регламент

  • 09:30 – 10:00 - реєстрація учасників, ранкова кава;
  • 10:00 – 10:15 - портфель програм МВА в МІБ. Вікторія Алексеєнко – менеджер по роботі з клієнтами в МІБ;
  • 10:15 - 10:45 - програма MBA in Public Sector – новий освітній продукт МІБ. Алевтина Кудінова – академічний директор МІБ;
  • 10:45 - 11:15 – блок курсів з Публічного управління в NGO на програмі MBA in Public Sector. Арсен Келічавий – викладач курсів;
  • 11:15 - 11:45 - кава-брейк, неформальне спілкування;
  • 11:45 - 12:15 – курс «Стратегічний менеджмент» на програмі MBA in Public Sector. Наталія Ковальова – викладач курсу;
  • 12:15 - 12:45 – індивідуальні консультації щодо вступу на програму.

Інформація про спікерів

Вікторія Алексеєнко - менеджер по роботі з клієнтами МІБ (експерт з питань вступу на програми, допомагає з підбором ефективної програми навчання та з проходженням аплікаційного процесу).

Алевтина Кудінова - академічний директор МІБ, д. е. н., бізнес-консультант. Консалтинг організацій: Українська спілка промисловців і підприємців, дочірнє підприємство «Газ-тепло» НАК «Нафтогаз України», Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, науково-дослідний економічний інститут Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, НДІ Міністерства соціальної політики України і Національної академії наук України. Більше 80 наукових  публікацій.

Арсен Келічавий– викладач на програмі MBA in Public Sector в МІБ, к. е. н., доцент Київського національного університету імені Вадима Гетьмана. Директор з розвитку ГО «ВГО Поруч», керівник проекту «Інституційна розбудова неурядових організацій», тренер-експерт з розбудови громадянського суспільства у проектах Міжнародної організації з міграції, USAID, GIZ, Фонду К. Аденауера

Наталія Ковальова - викладач на програмах MBA в МІБ, керуючий партнер у компанії КК «Integrity Consulting», консультант зі стратегічного управління; магістр «Менеджмент у виробничій сфері» ХГУ «ХПІ» (1991-1996), випускниця програми Executive MBA, МІБ (2004-2006).

Захід відбудеться 25 травня 2019 року (субота), о 10:00 за адресою: м. Київ, Брест-Литовське шосе, 8а, бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу»

Контактна особа Вікторія Алексеєнко: (044) 585-00-33, (067) 524-89-49.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Освіта.ua
24.04.2019