Презентація програм МВА в школі бізнесу
PR

Отримайте інформацію про програми та навчальні курси, практичні інструменти та цінність навчання

Презентація програм МВА в школі бізнесу

Як ЗА бізнес-освіту, так і ПРОТИ можна наводити різні аргументи. Ви зможете прийняти власне рішення та скласти власну думку, завітавши на Презентацію програм МВА в МІБ.

Вичерпну інформацію щодо наповнення програм та навчальних курсів, практичні інструменти та цінність навчання ви отримаєте з перших вуст від викладачів програм МВА та випускника програми Executive MBA в МІБ Дмитра Феліксова.

Захід буде корисним для топ-менеджерів, власників малого і середнього бізнесу, керівників різного рівня.

Регламент

  • 10:30 - 11:00 - Реєстрація учасників, ранкова кава.
  • 11:00 - 11:10 - Презентація програм Executive MBA, International МВА, General MBA в карусельному форматі, Ukrainian МВА, MBA in Public Sector. Тетяна Коваленко – менеджер з роботи з клієнтами в МІБ.
  • 11:10 - 11:40 – Основні відмінності програм МВА. Алевтина Кудінова – академічний директор МІБ.
  • 11:40 - 12:10 – Блок економічних курсів на програмах МВА. Олександр Мертенс - викладач на програмах МВА в МІБ.
  • 12:10 - 12:40 – Кава-брейк, неформальне спілкування.
  • 12:40 - 13:10 - Курси soft skills на програмах МВА. Олена Рижкова - викладач на програмах МВА в МІБ.
  • 13:10 - 13:45 - Як МВА змінює особистість і бізнес. Дмитро Феліксов - випускник програми Executive MBA-2015 в МІБ.
  • 13:45 - 14:15 – Індивідуальні консультації щодо вступу на програми МВА.

Інформація про спікерів

Тетяна Коваленко – менеджер відділу по роботі з клієнтами в МІБ.

Алевтина Кудінова - академічний директор МІБ, д. е. н., доцент кафедри політичної економії КНЕУ, бізнес-консультант. Консалтинг організацій: Українська спілка промисловців і підприємців, дочірнє підприємство «Газ-тепло» НАК «Нафтогаз України», Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, науково-дослідний економічний інститут Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, НДІ Міністерства соціальної політики України і Національної академії наук України. Більше 60 наукових публікацій.

Олександр Мертенс - професор економіки і фінансів, викладач на програмах MBA в МІБ. Експерт в області корпоративних фінансів, стратегії, корпоративного управління, прямого і венчурного інвестування, управління фінансовими ризиками, макроекономіки. Автор відкритих і корпоративних учбово-консультаційних програм для топ-менеджменту по корпоративним фінансам і корпоративному управлінню, оцінці вартості бізнесу і інвестиційному проектуванню, по злиттю і поглинанню, діяльності фондів спільного інвестування, управлінню інвестиційним портфелем, управлінню ризиками, стратегії, прямому і венчурному інвестуванню.

Олена Рижкова – викладач на програмах МВА в МІБ, сертифікований міжнародний консультант з управління (CMC, ICMCI), професійний проектний менеджер (IPMA, рівень С), партнер компанії Frankl sense management. Олена має досвід роботи в ТОП-менеджменті більше 20 років. Експерт з організаційної діагностики та розвитку управлінських команд. Спеціалізується в області побудови внутрішньо-корпоративних комунікацій, вирішенні конфліктів, перетворенні корпоративної культури, розробки місії, бачення, цінностей, а також внутрішньокорпоративних і зовнішніх переговорів, технології управління талантами, індивідуального консультування, коучингу перших осіб. Впроваджує рішення, спрямовані на підвищення залученості, ефективності та потенціалу співробітників. Сфера наукових інтересів Олени: типології особистості DISC в умовах високо контекстної культури країн СНД; вплив типу особистості власника на ефективність роботи управлінської команди.

Дмитро Феліксов - СЕО «Вірус М’юзик» та Concert.ua, випускник Executive MBA-2015 в МІБ. Дмитро - успішний український підприємець в сфері шоу-бізнесу з 20-річним досвідом, що пройшов шлях від випуску аудіо-касет до проведення концертів на «Олімпійському». Його компанія «ВІРУС м’юзік» причетна до організації виступів таких артистів, як Tiesto, Armin Van Buuren та ін. За його плечима масштабні фестивалі Sensation & Global Gathering. Завдяки Дмитру український артист Монатік вперше збере повний «Олімпійський» вже цього року. Друга компанія Дмитра - Concert.ua є безперечним українським лідером з продажу квитків на різноманітні події. Також в активі Дмитра є концерт-хол «Бельетаж».

Відвідайте презентацію програм МВА в бізнес-школі «Міжнародний інститут бізнесу»!

Захід відбудеться 6 квітня 2019 (у суботу) об 11:00 за адресою: м. Київ, Брест-Литовське шосе, 8а, бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу».

Контактні телефони: (044) 585-00-33, (067) 524—89-49.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Освіта.ua
20.03.2019