Мотиваційний вечір в МІБ «Моя історія успіху»
PR

Відвідайте мотиваційний вечір «Моя історія успіху» з Ярославом Ромашко від бізнес-школи «МІБ»

Мотиваційний вечір в МІБ «Моя історія успіху»

У Києві відбудеться шоста зустріч в рамках проекту бізнес-школи «Міжнародний інститут бізнесу» «Моя історія успіху». Під час мотиваційного вечора випускник «МІБ» Ярослав Ромашко розповість про те, як організувати інноваційний бізнес в Україні.

Організатори заходу повідомляють, що зустріч буде цікавою для власників бізнесу, топ-менеджерів компаній, керівників середньої ланки, а також всіх, хто прагне стати керівником або створити стартап.

Спікером зустрічі буде Ярослав Ромашко - керуючий партнер компанії «ARTKB», бюро розробки хардверних продуктів. Серед клієнтів «ARTKB» такі відомі стартапи, як Petcube, iBlazr, eCozy, Ecoisme, Hideez, а також такі компанії, як Samsung, Elvatech, Cogniance і інші.

З 2011 року Ярослав займається операційною діяльністю компанії і розвиває роботу з закордонними клієнтами і постачальниками. У 2016 році разом з партнерами з «ARTKB» він заснував стартап - Hushme. Це перша в світі голосова маска для конфіденційних розмов у відкритому просторі.

З 2010 року Ярослав є партнером в компанії Elmotech, яка займається виробництвом і постачанням комплектуючих для промислових підприємств в Україні та за кордоном. Компанія має філії в Росії і Польщі.

До цього, з 2004 по 2011 рік, Ярослав Ромашко працював в компанії Vents (найбільшому підприємстві в Україні по виробництву побутової та промислової вентиляції) на позиції начальника відділу в R&D департаменті. Компанія здійснює експорт продукції в більш ніж 65 країн по всьому світу, і її персонал налічує більше 2500 осіб. За роки роботи Ярослава в компанії було розроблено і запущено понад 100 продуктових лінійок.

У 2011 році Ярослав отримав диплом MBA в бізнес-школі «Міжнародний інститут бізнесу», успішно закінчивши програму Intеrnational MBA.

Під час зустрічі спікер розповість про ідею створення та розвитку ARTKB, а також про те, які етапи розробки проходять хардверні продукти. Також він поділиться власним досвідом, як поставити інновації на конвеєр, познайомить з програмою акселерації Carrot і, звичайно ж, представить пітч свого стартапу Hushme.

Мотиваційний вечір відбудеться 4 липня 2017 року (вівторок) о 19:00 за адресою: м. Київ, Ярославський пров, 1/3 (м. Контрактова площа), HUB 4.0, зал «Evolution».

Регламент:

18.30 - 19.00 - реєстрація, вітальна кава;

19.00 - 20.00 - «Моя історія успіху» з Ярославом Ромашко;

20.00 - 20.30 - кава-пауза;

20.30 - 21.30 - «Моя історія успіху» з Ярославом Ромашко; живе спілкування; розіграш призів.

Модератором мотиваційного вечора виступить Юрій Зеленін, виконавчий директор бізнес-школи «Міжнародний інститут бізнесу».

Реєстраційний внесок для учасників становить 100 грн. Подробиці ви можете дізнатися за телефоном (044) 585-00-33.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Освіта.ua
30.06.2017