У Києві відбудеться навчальний модуль «Try True MBA»
PR

У лютому в Києві відбудеться тест-драйв програми МВА у вигляді навчального модуля «Try True MBA»

У Києві відбудеться навчальний модуль «Try True MBA»

У лютому в Києві відбудеться тест-драйв програми МВА в новому форматі. Організатори обіцяють забезпечити учасникам отримання тільки практичної та актуальної інформації від викладачів на програмах МВА в МІБ і гарантують високий рівень подачі матеріалу.

Під час заходу будуть розглянуті ключові ідеї бережливого виробництва, дані практичні поради, як задовольнити вимоги клієнта, мінімізувати втрати бізнесу і підвищувати якість за умови зниження витрат. Також учасники дізнаються, як керувати потоками створення цінності і збільшувати швидкість роботи бізнесу.

Навчальний модуль буде корисний власникам і ТОП-менеджерам компаній, керівникам функціональних підрозділів, спеціалістам, які планують розвиток управлінської кар'єри.

Спікером виступить викладач на програмах МВА в МІБ, кандидат економічних наук і практик у сфері консалтингу, транспортної логістики, автомобілебудівної та інших галузей Алла Осокіна.

Тест-драйв відбудеться 2 лютого 2017 року за адресою: провул. Ярославський, 1/3 (м.Контрактова площа), HUB 4.0, зал «Evolution».

Регламент:

  • з 18:30 до 19:00 - реєстрація учасників;
  • з 19:00 до 20:00 - Алла Осокіна: «Як позбутися втрат в операційних процесах і забезпечити стабільний розвиток бізнесу» (частина 1);
  • з 20:00 до 20:30 - кава-брейк;
  • з 20:30 до 21:30 - Алла Осокіна: «Як позбутися втрат в операційних процесах і забезпечити стабільний розвиток бізнесу» (частина 2). Сесія питань-відповідей.

Мова лекції - українська.

Реєстраційний внесок - 100 грн. Якщо ви надалі укладете контракт на навчання на будь-якій програмі МІБ, ця сума буде зарахована в оплату за навчання.

Подробиці ви можете дізнатися за телефоном: 044 585 00 33.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Освіта.ua
17.01.2017