Безкоштовний майстер-клас: продажі b2b у соцмережах
PR

7 червня МІБ запрошує на безкоштовний майстер-клас Олени Данильченко та Ірини Сергієнко

Безкоштовний майстер-клас: продажі b2b у соцмережах

7-го червня Міжнародний інститут бізнесу запрошує власників та керівників компаній, маркетологів, бренд-менеджерів і всіх, хто цікавиться ефективним просуванням у соцмережах та залученням нових клієнтів з соцмереж на безкоштовний майстер-клас Олени Данильченко та Ірини Сергієнко «Соцмережі для бізнесу: продажі b2b у соцмережах».

Революція соцмереж триває. Крутий контент перемагає і завойовує серця. Реклама дорожчає і ігнорується. Користувачі соцмереж втомлюються від комунікацій з брендами. Маркетологи, бренд-менеджери, керівники відділів продажів продовжують вірити в успіх і придумують нові стратегії. Одне не змінюється: соцмережі були і залишаються робочим інструментом прямих комунікацій зі споживачем, прямого доступу до серця і особистого простору, лояльності і любові до бренду.

Основні питання майстер-класу:

  • Що потрібно для того, щоб сторінка в соціальних мережах була ефективною, критерії ефективності;
  • Інструменти в соцмережах, що продають. Як зібрати аудиторію;
  • Як часто і що потрібно постити на сторінці компанії, бренду;
  • Порівняння витрат (тимчасові, людські, фінансові ресурси), визначення необхідності для бізнесу в даний момент, альтернативи;
  • Контент як інструмент №1 у просуванні (ефективний контент для сайту: 5 основних помилок, ефект від контенту: коли чекати);
  • Правила нетворкінгу в соціальних мережах, лідогенераціі: як знайти і залучити клієнтів.

Запрошені спікери: Олена Данильченко - Marketing Director агентства «b2bHub», більше 12 років досвіду в продажах і переговорах; стратегічне планування та реалізація маркетингових проектів; успішний проектний менеджмент у сфері IT, освітніх послуг, логістики, поліграфії, салонному і ресторанному бізнесі.

Ірина Сергієнко - SMM Director агентства «b2bHub», більше 4 років досвіду у промоції та продажах; успішний досвід в розробці та супроводі проектів по організації торгівлі, промоції, консалтингу в сфері виробництва меблів і фурнітури, індустрії краси, управлінні бізнесом, стартапами.

Час і місце: 7 червня 2016 року, 19.00, Ярославський пров, 1/3 (м. Контрактова площа), HUB 4.0, зал «Education». Телефон для отримання інформації: (044) 585-00-33.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

Зареєструватись

Освіта.ua
20.05.2016