Навички лідера: як ладити з різними людьми
PR

18 травня Міжнародний інститут бізнесу запрошує на практикум Руслана Лемещука

Навички лідера: як ладити з різними людьми

18 травня МІБ запрошує керівників-початківців, керівників функціональних підрозділів, власників мікро і малого бізнесу, лідерів команд на практикум Руслана Лемещука «Нове покоління лідерів. Про ключові навички, як ладити з різними людьми, мислити нестандартно і перспективно».

Серед особливостей оточуючого нас світу - нестабільність, невизначеність і складність. В таких умовах успішні ті, хто мислить перспективно і нестандартно. Це епоха творчих і сміливих людей, у яких є ідея, вони здатні змінити світ вже сьогодні. Для них нове - вже старе. Це час креативних лідерів.

Креативні лідери - це нове покоління лідерів. Вони здатні залучити інших людей до створення нового. Вони формують особливу атмосферу, в якій творчість, інновації - це обов'язкова реальність, що приносить радість тим, хто з нею стикається. Свого часу Стів Джобс сказав про творчість, що «це просто з'єднання речей».

Креативні лідери здатні об'єднати ідею зі сміливістю, надію з драйвом, відповідальність із задоволенням, людей - з творчістю. До того ж, вони вміють ладити з різними людьми.

Основні питання практикуму:

  • ключові навички креативного лідера: як ладити з різними людьми в бізнесі і як вибудовувати довгострокові партнерські взаємини;
  • ключові якості креативного лідера і як їх розвивати.

Спікер: Руслан Лемещук - має багатий досвід роботи в сферах організаційного розвитку та розвитку бізнесу, управління людськими ресурсами на керівних посадах в компаніях AB-Capital, SUN Inbev, в корпорації «Інтерпайп» і в концерні «Галнафтогаз». Левова частка завдань і проектів, які були реалізовані Русланом, - це професійні «виклики», складні, комплексні завдання підвищення ефективності і результативності бізнесу, startup-проектів. Є практикуючим експертом з питань лідерства, стратегічного розвитку бізнесу і управління організаційною ефективністю, практик HRM, управління інноваціями та знаннями в організації. Визнаний одним з кращих керівників, увійшов до топ-50 HR-директорів України за версією «Інвестгазети». Викладач програм МВА в Міжнародному інституті бізнесу, сертифікований бізнес-тренер (SBTA), член Британського співтовариства психологів.

Час і місце заходу: 18 травня 2016 р., 19:00, Ярославський пров, 1/3 (м. Контрактова площа), HUB 4.0, зал «Education».
Контактний телефон: (044) 585-00-33.
Реєстраційний внесок: 50 грн.

Зареєструватись

Освіта.ua
20.04.2016