Мотиваційний вечір з В'ячеславом Клімовим в МІБ
PR

12 квітня МІБ запрошує на вечір з В'ячеславом Клімовим, співзасновником «Нової Пошти»

Мотиваційний вечір з В'ячеславом Клімовим в МІБ

12 квітня бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу» запрошує на мотиваційний вечір «Моя історія успіху» з випускником МІБ В'ячеславом Клімовим - співзасновником «Нової Пошти».

В'ячеслав закінчив Харківський авіаційний інститут (Національний аерокосмічний університет ім. Жуковського) за фахом «Проектування авіаційних двигунів і енергетичних установок». У період з 1998 по 2001 роки працював інженером-конструктором в АНТК ім. Антонова. Займався викладацькою діяльністю в київській філії Харківського авіаційного інституту. У 2007 році отримав ступінь Executive MBA в Міжнародному інституті бізнесу, Київ.

У 2001 році спільно з Володимиром Поперешнюком заснував компанію «Нова Пошта» та повністю присвятив їй свій робочий час. У 2014 році перейшов з посади генерального директора до Наглядової ради та зосередився на стратегічному управлінні, передавши операційну діяльність команді топ-менеджерів.

«Нова пошта» - українська компанія, за 15 років стала лідером національного ринку експрес-доставки. Зараз її мережа нараховує близько 2200 відділень і більше 1400 почтоматів в майже 1000 населених пунктах України. Протягом 2015 року компанія доставила близько 100 млн відправлень. У 2014 році «Нова пошта» вийшла за межі вітчизняного ринку, відкривши представництва в Молдові і Грузії, а в жовтні 2015 року запустила послуги по міжнародній доставці в 200 країн світу.

МІБ запрошує вас на відкриту зустріч з В'ячеславом Клімовим, на якій ви познайомитеся з його історією розвитку і становлення як бізнесмена, дізнаєтеся, що впливало і допомагало, а що доводилося долати на шляху до успіху. На зустрічі ви почуєте рекомендації, як організувати успішний бізнес в Україні і як його розвивати за межами країни, зможете поставити ваші запитання.

Аудиторія: власники бізнесу, ТОП-менеджери компаній, керівники різного рівня.
Модератор: Юрій Зеленін, виконавчий директор бізнес-школи «Міжнародний інститут бізнесу».
Зустріч відбудеться: 12 квітня 2016 року о 18:00 у комплексі HUB 4.0 за адресою Ярославський пров., 1/3 (м. Контрактова площа), зал «Evolution».
Реєстраційний внесок: 100 грн.
Контактний телефон: (044) 585-00-33.

Зареєструватись на захід

Освіта.ua
01.04.2016