«Моя історія успіху» з Надією Васильєвою
PR

25 лютого МІБ запрошує на зустріч з генеральним директором «Майкрософт Україна»

«Моя історія успіху» з Надією Васильєвою

Міжнародний інститут бізнесу розпочинає серію мотиваційних зустрічей з кращими випускниками, успіхи яких надихають і мотивують, є яскравим прикладом досягнення високих результатів.

25 лютого МІБ запрошує власників бізнесу, топ-менеджерів, керівників середньої ланки на мотиваційний вечір з генеральним директором «Майкрософт Україна» Надією Васильєвою, яка закінчила програму Executive MВА в МІБ в 2008 році, а також успішно пройшла навчання на маркетинговій програмі Postgraduate Diploma in Professional Marketing в The Chartered Institute of Marketing (CIM) в 2003 році.

До приходу в «Майкрософт Україна» Надія працювала генеральним директором компанії «Amway Україна» і керувала командою з понад 300 співробітників. Раніше, з 1997 по 2010 рр., Надія працювала на керівних посадах в компанії «Київстар», включаючи посаду начальника підрозділу корпоративного бізнесу, де вона відповідала за операційну діяльність підрозділу, маркетинг та продаж послуг для корпоративних клієнтів.

На особистій зустрічі з Надією Васильєвою учасники заходу зможуть дізнатися про той шлях, який вона пройшла, що допомагало їй просуватися до цілей і що доводилося долати. Модератором зустрічі виступить Юрій Зеленін, виконавчий директор Міжнародного інституту бізнесу.

Дата: 25 лютого 2016 року (четвер). Початок: о 19.00.

Місце: HUB 4.0, Ярославський пров., 1/3 (М. Контрактова площа).

Реєстраційний внесок: 50 грн.

Контактний телефон: (044) 585-00-33.

Зареєструватися на захід

Освіта.ua
12.02.2016