Програми для фінансистів від IBS «NIKLAND»

Поєднують компонети базової класичної фінансової освіти і новаторські методики

Програми для фінансистів від IBS «NIKLAND»

Щоб фінансові фахівці могли отримати якісну та доступну фінансову освіту, Міжнародна бізнес школа «NIKLAND», в новому сезоні, підготувала для своїх слухачів цілий комплекс освітніх програм в галузі фінансів, які вдало поєднують в собі компоненти базової класичної фінансової освіти і новаторські методики побудови фінансової сторони бізнес процесів.

21 січня стартує практичний курс: «Актуальні аспекти складання фінансової звітності згідно з МСФЗ у банківському секторі».

Запрошуються представники фінансових служб банківського сектора, бухгалтери та фінансові менеджери. За два дні практичних занять учасники зможуть детально ознайомитися з основними принципами складання фінансової звітності за МСФЗ, порядком трансформації фінансової звітності, а також дізнатися які інструменти необхідно застосовувати для оцінки активів і зобов'язань згідно з МСФЗ.

27 січня стартує навчання на першому модулі комплексної програми «Директор з фінансів». Модуль 1.Фінансове планування та аналіз.

Програма розрахована на управлінський персонал компанії, який керує поточною фінансовою діяльністю і бере активну участь у розробці фінансових стратегій компанії. Курс дозволяє на практичних прикладах поглибити свої знання та навички в галузі фінансів й отримати нові практичні інструменти фінансового планування. Крім того, учасники зможуть освоїти нові методи вирішення різних стратегічних завдань, що виникають у роботі кожного фінансового директора.

30 Січня всі бажаючі зможуть розпочати навчання за програмою підготовки до складання кваліфікаційного іспиту в галузі фінансів та бухгалтерського обліку АССА ДипІФР-рус.

Програма розроблена у Великобританії і призначена для кваліфікованих бухгалтерів та аудиторів, бажаючих освоїти міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) і стати фахівцями, акредитованими Асоціацією Сертифікованих Присяжних Бухгалтерів (АССА). За підсумками навчання учасники отримають багато корисної та практичної інформації, а до складання кваліфікаційного іспиту «ACCA DipIFR» їх підготують досвідчені викладачі з багаторічним стажем, володарі міжнародних сертифікатів: ACCA ДипІФР, GARP, САР/СІРА.

Для фінансових фахівців, які прагнуть побудувати успішну кар'єру, вже зараз відкритий набір на курс «Фінансова практика для управлінця» - це спеціалізована програма, що надає комплекс сучасних фінансових знань та інструментів для ефективного управління підприємством. Програма орієнтована на управлінський персонал компаній, а також її слухачами можуть бути власники, генеральні директори, директори, топ-менеджери і просто менеджери підприємств малого та середнього бізнесу всіх галузей економіки. Навчання на курсі розпочнеться 13 лютого.

Інвестуйте у своє майбутнє разом з Міжнародною бізнес школою «NIKLAND».

Дізнатись більше

Освіта.ua
14.01.2016