Відвідайте CHALLENGE day - інтенсив від kmbs

29 січня 2016 року kmbs запрошує на інтелектуальний інтенсив для топ-менеджерів

Відвідайте CHALLENGE day - інтенсив від kmbs

Щодня управлінець приймає багато рішень у різних сферах та напрямках, самостійно та разом зі своїми колегами. Потік операційних питань поглинає, «рутина не відпускає». На стратегічні питання та запуск нових проектів просто фізично не вистачає часу.

Щоби розірвати замкнене коло, та вийти за межі звичної логіки ведення бізнесу, дізнатися який важіль використати, щоб перезавантажити свій бізнес та підсилити власний ресурс Києво-Могилянська Бізнес Школа пропонує 29 січня відвідати Challenge Day – інтелектуальний інтенсив-«розтяжку» для топ-менеджерів.

Інтенсив дозволить вийти за межі функціональної логіки, піднятись над звичною практикою управління, замислитись над системним підходом до управління, познайомитись з новими підходами до звичних задач, а також допоможе знайти ту точку прикладання зусиль, яка дозволить кардинально змінити ситуацію в бізнесі.

Разом з викладачами інтенсиву учасники «проживуть» типовий робочий день керівника компанії, вирішуючи «поточні робочі питання» в маркетинговій та фінансовій сфері, розбираючись з командою, працюючи над стратегією та шукаючи неочевидні відповіді на важливі управлінські питання.

Інтенсив передбачає роботу над крос-функціональним кейсом, інтерактивні дискусії та роботу в групах.

Викладачі: В'ячеслав Геращенко, Олена Мальцева, Олексій Геращенко.

Деталі та реєстрація

Освіта.ua
30.12.2015