Магістри ВМУУ приймають іноваційні рішення

ВМУУ поєднує навчання та стажування в Нідерландах, Німеччині, Британії, Болгарії та США

Магістри ВМУУ приймають іноваційні рішення

Запорука успішного бізнесу - прийняття доцільних управлінських рішень. Як цього навчити? Всі знають, що це нелегко засвоїти на лекціях, семінарах, практичних заняттях. У ВМУУ магістрів МВА навчають, як це робити якісно, навчають ті, хто самі мають багатий практичний досвід в цій сфері – партнери учбового закладу.

Один з них - Голландська консалтингова компанія «Diamond FMS», яка вже декілька років поспіль співпрацює з Вісконсинським Міжнародним Університетом (США) в Україні (ВМУУ), інвестуючи практичні знання в українських студентів.

Вісконсинський Міжнародний Університет (США) в Україні має учбовий модуль «Інструменти Business Intelligence для прийняття управлінських рішень на базі Diamond FMS».

Одним із прикладів є програма для MBA студентів. Її веде директор Diamond FMS в Україні - пані Анастасія Ружина, випускниця - відмінниця ВМУУ, яка зараз  викладає в інституті. Пані Ружина надає студентам не тільки знання, а й ділиться набутим міжнародним досвідом, отриманим за роки праці в європейській компанії.

Під час курсу студенти вчаться розуміти як працює фінансовий механізм компаній, аналізуючи фінансовий результат кожного прийнятого управлінського рішення. Це складно і в одночас цікаво, бо всі кейси мають практичний характер. Студенти працюють із Системою Управління Фінансами Diamond, вчаться аналізувати, прогнозувати та розуміти фінансову звітність компанії.

Студенти практикуються в умовах максимально наближених до реального життя, роблять «Feasibility Study» різних за характером компаній (виробництво, логістика, та ін.), порівнюють бюджет, реальні показники та різницю, слідкують за динамікою ліквідності, аналізують різні сценарії розвитку, складають звіти, роблять професійний бізнес план, та ін.

Розуміння того, як використовувати інформаційні системи для підтримки та підвищення якості бізнес-процесів допомагає оперативно приймати  рішення в бізнес-середовищі в реальному житті після MBA курсу.

Студенти ВМУУ мають можливість брати участь у міжнародних проектах, які реалізує компанія Diamond FMS BV з університетами за межами України.

Прикладом є «Diamond Boot Camp» - це двоетапне бізнес-змагання, яке дає можливість моделювати власний виробничий бізнес в максимально наближеному до реального  бізнес-середовищі та отримати приз «Стажування в Европі».

«Business Development Game» - це платформа, подібна до «Diamond Boot Camp», але більш ігрова. Тут студенти створюють свій власний бізнес вже з готового набору елементів і факторів, від комбінації яких залежить чи буде він прибутковим. Восени цього року студенти ВМУУ брали  участь у «Business Development Game» й ця гра-тренінг справила на них дуже позитивні враження.

Отже навчання в магістратурі у ВМУУ є дуже цікавим, бо студенти мають можливість не тільки долучитися до навчання у кваліфікованих викладачів, а поєднати навчальний та практичний процес у бізнесі, пройти стажування та навчання у наших партнерів в Нідерландах, Німеччині, Британії, Болгарії та США.

В наступних статтях на сайтах wiuu.edu.ua та osvita.ua ми познайомимо вас з новими цікавими бізнес-іграми, які організують для студентів ВМУУ наші партнери з німецької компанії OVB Holding AG.

Дізнатись більше

Освіта.ua
21.12.2015